Neler Yeni

HP Victus 15-FA1035NT 7N9V4EA VS ASUS TUF GAMING A15 FA507NU-LP052

Senna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emre Korkmaz
Bütçe
28000
Sizce hangisini almalıyım? Mlazeme ve ekran kalitesi, uzun süre (biliyorum çok duramaz) kalabilecek pili olan modeli arıyorum.

w4da

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Fatih Dinçer
Sizce hangisini almalıyım? Mlazeme ve ekran kalitesi, uzun süre (biliyorum çok duramaz) kalabilecek pili olan modeli arıyorum.
asus en iyi tercih olacaktir ekran karti 140w ve mux switch ozelligide var.

Senna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emre Korkmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus aldım. Umarım yanlış tercih yapmamışımdır. Isınma sorunu vb. olduğunu söylediler ama kullananlar pek şikayetçi değiller.

Astrhal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ata
Asus aldım. Umarım yanlış tercih yapmamışımdır. Isınma sorunu vb. olduğunu söylediler ama kullananlar pek şikayetçi değiller.
Hocam ısınıyor fakat fanlar el koyulan yerde olduğu için oralar soğuk kalıyor yani hissettirmiyor.

keremcls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Çilsaldı
Gamers arenadan mı aldın yorumları hep bozuk veya kırık bilgisayar gönderiyorlar diye dolu.

Batuitch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Batu

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
ömer
hp victus elden çıkarması daha kolay olur gibi ama asus malzeme kalitesi olarak ikiye katlar

Fabio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Fabio
Knk bir şey sorcam bende de aynı PC var böyle PC ye çok yüklenince ısınınca içinden çıt çıt diye sesler geliyor şey gibi içindeki plastik sıcaktan genleşir gibi ses Bir defa Felan aynı şekilde PC yükten çıkınca soğurken de çit ses çıkarıyor sizce bu normal mi sende de oluyor mu yoksa ben mi çok fazla dikkat ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende geçen hafta aldım ufak oyunlardan bile turbo modunda 95 derece çıkıyor yetkili servis normal bir şey dedi ama istersen güç yönetimi agrasif çıkarırsanız işlemci base franks çalışır max 82 derce gördüm öyle de oyunlara da çok fazla FPS kaybı görmedim hatta hiç görmedin FPS kaybı diyebilirim

Top Bottom