Neler Yeni

Çözüldü✓ Hp victus 16-e1010nt windows 11 wifi çalışmıyor

sercilong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
SERCAN UZUN

Arkadaşlar ürünüm bu, dün geldi. Windows 11 Pro kurdum ancak ne yaparsam yapayım dahili Wifi kartını çalıştıramadım. Elimde wifi adaptörü vardı onunla bağlanıyorum. Web sitesindeki Wifi ile ilgili sürücüleri indiriyorum kuruyorum ama tık yok, adaptörü çıkarttığım anda wifi özelliği kapanıyor laptop'un. Yardımcı olabilecek var mı?

ReyMysterio619

80+ Bronze

Arkadaşlar ürünüm bu, dün geldi. Windows 11 Pro kurdum ancak ne yaparsam yapayım dahili Wifi kartını çalıştıramadım. Elimde wifi adaptörü vardı onunla bağlanıyorum. Web sitesindeki Wifi ile ilgili sürücüleri indiriyorum kuruyorum ama tık yok, adaptörü çıkarttığım anda wifi özelliği kapanıyor laptop'un. Yardımcı olabilecek var mı?
Windows güncellemelerini yaptın mı?

sercilong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
SERCAN UZUN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet windows güncel
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorunumu çözdüm. Driver güncellemesini Hp sitesinden yapamadım, model numaramı doğru giriyorum ama bana çıkarttığı driverlar hiçbir işe yaramadı. Wifi kartın modeli MediaTek MT7921. Lenovo'nun sitesinden güncel driverı bulup kurdum ve sorun çözüldü. Bu da burada Hp'nin ayıbı olarak kayıtlı kalsın.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa diye buraya güncel driver linkini bırakıyorum.

Son düzenleme:

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
Evet windows güncel
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorunumu çözdüm. Driver güncellemesini Hp sitesinden yapamadım, model numaramı doğru giriyorum ama bana çıkarttığı driverlar hiçbir işe yaramadı. Wifi kartın modeli MediaTek MT7921. Lenovo'nun sitesinden güncel driverı bulup kurdum ve sorun çözüldü. Bu da burada Hp'nin ayıbı olarak kayıtlı kalsın.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa diye buraya güncel driver linkini bırakıyorum.

Hocam merhaba ben de aynı laptopu aldım da bluetooth gözükmüyor ben de siz de gözüküyor mu acaba ? Ya da bunun gibi bir şeyle hallettiniz mi ?

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik

sercilong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
SERCAN UZUN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oldu valla görememişim teşekkür ederim. Bir de son olarak bir şey soracağım bu hp omen gaming bir şeyi varmış indirdiniz mi siz ? Ben siteden indirmeye çalıştım pc resterart attırıyor ama açılmıyor ve yüklenmemiş oluyor anlam veremedim.
Ben kurdum hiç sorun olmadı, ilginç. Kaldırıp tekrar deneyin isterseniz. Çok fazla iş yaptığım için adım adım nasıl yaptığımı hatırlamıyorum açıkçası ancak o uygulamayı kurarken hiç sorun yaşamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,751
Üyeler
147,411
Son üye
nabermudur01
Top Bottom