Neler Yeni

HP Victus 16 modelleri nasıl?

ardacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda Acar
HP Victus 16-d1042nt 68p27ea I7-12700h 16gb Ddr5 Ram 512gb Ssd 4gb Rtx3050ti 16.1
Ve
HP Victus 16-d1037nt I7-12700h 16gb Ddr5 512gb Ssd 6gb Rtx 3060 16.1"fhd 144hz Ips Freedos 68p22ea Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Arasında kaldım. Birinde RTX 3050 Ti diğerinde ise RTX 3060 var fakat ben bilgisayarı oyun üzerine değil daha çok yazılım üzerine alıyorum. Çok nadiren oyun oynarım. Sizce hangisini almalıyım arada 3000TL gibi bir fark var.

Ayrıca aranızda HP Victus 16 modelleri kullanan varsa boştayken ve oyundayken fan sesleri nasıl? Rahatsız edici şekilde mi? Son olarak ısınıyor mu?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf K
Almadıysan sakın alma ekranı rezalet sarımsı iğrenç bir ekranı var. İ5 12500-rtx 3050ti olanı var bende. Csgo oynayamıyorum adam akıllı. Ekran ms değeri çok fazla ve fps drop oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf K
Nasıl oynayamıyorsunuz? Bende de aynından var ve problem yok.
Benimki Csgo da çok tekliyor.
Omen gaming hub tan default modda kullanıyorum bütün ayarlar en düşükte nvidia da ayarlar performansta pil performans modunda oyun modu aktif ve prizde fps 160 civarlarına düşüp duruyor ve kasıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Omen gaming hub tan default modda kullanıyorum bütün ayarlar en düşükte nvidia da ayarlar performansta pil performans modunda oyun modu aktif ve prizde fps 160 civarlarına düşüp duruyor ve kasıyor.
Tüm sürücler güncel temiz kurulum yapıldı donanım testleri de yaptım hiç sorun gözükmüyor ama durum bu

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,300
İsim
Semih Boran
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tüm sürücler güncel temiz kurulum yapıldı donanım testleri de yaptım hiç sorun gözükmüyor ama durum bu
Yüksek Performanslı NVIDIA işlemcisine ayarladınız mı peki? Birde OMEN Gaming Hub'ı kullanmıyorum. RAM tüketiyor gereksiz yere bence. Birde gereksiz şeyleri kapatınca görev yöneticisinden RAM kullanımını boşta %29'a kadar düşürebiliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf K
Yüksek Performanslı NVIDIA işlemcisine ayarladınız mı peki? Birde OMEN Gaming Hub'ı kullanmıyorum. RAM tüketiyor gereksiz yere bence. Birde gereksiz şeyleri kapatınca görev yöneticisinden RAM kullanımını boşta %29'a kadar düşürebiliyorum.
Evet evet onu da yaptım teknik servisten canlı destek bile aldım ama yok o akıcılığı hissedemiyorum oyunda. Diğer oyunlarda da arada fps drop olsa da hissettirmiyor çok. Csgo da en ufak gecikme tat kaçırıyor.

Top Bottom