Neler Yeni

Çözüldü✓ HP Victus 16-R1057NT 9J260EA alınır mı?

TheXeonn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ibrahim

bu ürün çok ısınır mı ?
dar boğaz yapar mı ?
ve bazı victuslarda olan ekran sallanma problemi bu modelde var mı?

şimdiden cevaplayanlara teşekkürler

sizce bu victus mu yoksa bu excalibur mu:

Einstein

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,337
İsim
Eren

bu ürün çok ısınır mı ?
dar boğaz yapar mı ?

hp victus 16 alın soğutma sistemi iyi burada incelemesi mevcut.

TheXeonn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ibrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hp victus 16 alın soğutma sistemi iyi burada incelemesi mevcut.
Hocam burdaki farklı bir model yani sistem aynı model numarası farklı.Bu victuslarin bazılarında ekran sabitleme sorunu vardı eğer o modelse almak istemem
Mesaj otomatik birleştirildi:

sakın bu hatayı yapmayın hocam nitro 5 alın daha iyi

https://www.trendyol.com/acer/nitro...tebook-nh-qm0ey-00c-p-784172190?boutiqueId=61 az daha ekleyip bunu alın hocam
Hocam acer dan daha iyi diye gordum victuslar elbet fiyati daha fazla acerin ama kaliteli olup olmadığı konusunda şüpheliyim

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
can
sabit konu açılması lazım victus almayın diye :D, şaka bi yana arkadaşlar almayın o parayı haketmiyo bu cihazlar illaki fiyat kıracaklar fiyatı düşünce tabii ki alınır fakat 4060lı bir victusun ederi sıfır olarak 25 26 benim gözümde r7 i7 modelleri

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Ömer Doğan

bu ürün çok ısınır mı ?
dar boğaz yapar mı ?

Excalibur almak hayatınızdaki yaptığınız en kötü seçim olacaktır. Bilgisayar tamircileri casper saoğolsun hepsi zengin oldu. Sürücüleri bile yok bilgisayarın o derecede dandik.

sabit konu açılması lazım victus almayın diye :D, şaka bi yana arkadaşlar almayın o parayı haketmiyo bu cihazlar illaki fiyat kıracaklar fiyatı düşünce tabii ki alınır fakat 4060lı bir victusun ederi sıfır olarak 25 26 benim gözümde r7 i7 modelleri
Aynen kardeşim rtx 4090'da max 1000 TL eder.

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
kaanzi
Hocam burdaki farklı bir model yani sistem aynı model numarası farklı.Bu victuslarin bazılarında ekran sabitleme sorunu vardı eğer o modelse almak istemem

Hocam acer dan daha iyi diye gordum victuslar elbet fiyati daha fazla acerin ama kaliteli olup olmadığı konusunda şüpheliyim
Hocam emin olun victusa bin basar bir sürü konu açıldı victusun sorunları ve neden alınmaması gerektiği hakkında bakın internete

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Ömer Doğan

bu ürün çok ısınır mı ?
dar boğaz yapar mı ?

Ekranı çok iyi değil onun dışında mükemmel cihaz.

Einstein

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,337
İsim
Eren
Victus 16 gömüp nitro 5 övenlerle tartışmaya hiç gerek yok.

Ekran sabitleme derken neyden bahsediyorsunuz? Link atarmısın bu konuyla ilgili? Paneli 45 NTSC onun dışında iyi bir laptop alabilirsiniz.

Son düzenleme:

TheXeonn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ibrahim
Victus 16 gömüp nitro 5 övenlerle tartışmaya hiç gerek yok.

Ekran sabitleme derken neyden bahsediyorsunuz? Link atarmısın bu konuyla ilgili? Paneli 45 NTSC onun dışında iyi bir laptop alabilirsiniz.
Şöyle dostum ekranı çok sallanıyor dedi jöle gibi yazıyor dendi sonra hp diger modellerinde düzeltti bu sorunu fakat o bu modellerden mi merak ediyorum

Einstein

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,337
İsim
Eren
Şöyle dostum ekranı çok sallanıyor dedi jöle gibi yazıyor dendi sonra hp diger modellerinde düzeltti bu sorunu fakat o bu modellerden mi merak ediyorum
öyle bir sorunu yok hocam dediğiniz sorun hp victus 15 modellerinde olabilir yani bu modeli alabilirsiniz panel dışında güzel bir laptop.

TheXeonn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ibrahim
Excalibur almak hayatınızdaki yaptığınız en kötü seçim olacaktır. Bilgisayar tamircileri casper saoğolsun hepsi zengin oldu. Sürücüleri bile yok bilgisayarın o derecede dandik.

Knk attığım casper modelinin bir sürü videosu var iyi gibi geldi ama bu ikisi arasında victus mu diyorsun

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
can

hacım sen neden victus almadın ozaman loq almısın 7604hsli victuslarda loq ile aynı zamanda aynı paralara satılıyordu

Top Bottom