Neler Yeni

Hp victus 16 yanlış sıcaklık gösteriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yalçın Vural
ryzen 7640hs 120 W 4050 olan modeli kullanıyorum başlarda iyiydi ben sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum korsan 3d çizim uygulaması yükledim ondan kaynaklı olabilir format attığımda o uygulama şuanlık şart aynıya çıkıyor ama okulda film izlerken vs yüksek seslerde fan açıyor yapılabilecek bir şey var mı 80 derecelerde gözüyor ama alakası yok klavye el yakmıyor gerçekten o sıcaklıkları görebileceği oynlar oynadığımda klavye kısmı ısınıyor belli oluyor yani bu laptop laptopa olan ön yargımı yıkmıştı sıcaklık değerleri olarak adaptörü olsun kendisi olsun öyle cayır cayır yanmıyor ama şu saçma sıcaklık olayı yüzüne son hızda fan açıyor beni bir kurtarın

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Yunus
Format attıktan sonra flash bellek vsleride formatlamı tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yalçın Vural
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sebebini çözemedim 2 3 farklı uygulama ile baktım onlarda hp uygulaması ile aynı gösteriyor

xTURANN

80+ Silver
Bir Stand veya Soğutucu Fanla beraber mi kullanıyorsunuz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yalçın Vural
Bir Stand veya Soğutucu Fanla beraber mi kullanıyorsunuz ?
Stand var evet ama eskiden böyle bir sıkıntım yoktu kapağını açtım ama fanlar doluda değil yazılımsal olduğu düşüncesindeyim format atmaya üşeniyorum ama el mahkum gibi

Arishem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda Bala
Stand var evet ama eskiden böyle bir sıkıntım yoktu kapağını açtım ama fanlar doluda değil yazılımsal olduğu düşüncesindeyim format atmaya üşeniyorum ama el mahkum gibi
Attıktan sonra MSI Afterburner açarak bir oyuna gir o zaman büyük ihtimal belli olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yalçın Vural
Sadece işlemci sıcaklığı fazla gözüküyor görev yöneticisinden dahili grafik biriminin sıcaklığı gözükmekte ordan baktığımda sıcaklık değerleri normal ancak coretemp yada hp uygulamasında 80 90 dereceler gözükmekte hp uygulaması uyarı veriyor sıcaklıktan ötürü performans kaybı yaşayabilirisn diye ne yapmam gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attıktan sonra MSI Afterburner açarak bir oyuna gir o zaman büyük ihtimal belli olur
daha format atmadım ama denerim bu gidişle atacak gibiyim az önce termal macun yeniledim kurumuş gible değillerdi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,787
Üyeler
156,983
Son üye
BurakTheHun
Top Bottom