Neler Yeni

❌İndirim Bitti! HP Victus Gaming 16 144 Hz IPS, Ryzen 5 5600H 8 GB RTX 3060, 512 SSD 22.600 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Furkanozr

80+ Silver
Victus serisi limit dolu aldırmayın şu cihazları fps drop yiyorum diye mesaj atarsınız sonra aldırmayın şu laptopu kasası plastik zaten acer alın limit dolu o cihazlar.
Limit dolu hatasını ya ram den yada vram den verir yanlış bilgilendirme yapıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neresi dandik açıklasanıza
Kasa ve hissiyat olarak victus dan daha kötü malesef kendimde nitro 5 kullanıyorum bu arada

NZXT

80+ Bronze
Limit dolu hatasını ya ram den yada vram den verir yanlış bilgilendirme yapıyorsun
Kardeşim bilgisizsin cihaz throttle yiyiyor işlemciye limit konduğu için neyi anlamıyosunuz şu laptopu önerip duruyorsunuz.

Kasa ve hissiyat olarak victus dan daha kötü malesef kendimde nitro 5 kullanıyorum bu arada
Victusun ekranını açtığında sallanmaktan duramıyor cihaz burdan anlaşılıyor.

Benim kararım değil kardeşim sende var mı mi mallık falan kullanan herkes bunu söylüyor ki bende kullandım hata bir sürü konum var ısındığına dair dandikliğine dair kaıtlarım var ne konuşuyorsun sen kullandın mı da biliyorsun?
Bırak knk alsınlar cihazı yazda klima niyetine kullansınlar sanki bize alıyorlar cihazı

serwintes

80+ Silver
zaten herkesin 40 50ksi vardi da asus msi almiyodu dimi ulan bu ekonomide 22k bedava bu cihaza neyin kafasi bu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom