Neler Yeni

❌İndirim Bitti! HP Victus Gaming 16 144 Hz IPS, Ryzen 5 5600H 8 GB RTX 3060, 512 SSD 22.600 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Farex

80+ Bronze
Uygunsuz davranış
Senin kararına göre mi iyi kötü diyeceğiz? Sinir olsan ne yaparsın mesela? Bütçesi alan casperda alır alienware de alır. İndirim gerçek mi gerçek bu fiyata 3060 cihaz kalmadı, ürün giriş segment victuslarda kronik sorun var de eyvallah, yazdığın cevaplar hoş değil.
Benim kararım değil kardeşim sende var mı mi mallık falan kullanan herkes bunu söylüyor ki bende kullandım hata bir sürü konum var ısındığına dair dandikliğine dair kaıtlarım var ne konuşuyorsun sen kullandın mı da biliyorsun?

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,254
İsim
Kadir
Uygunsuz davranış
Benim kararım değil kardeşim sende var mı mi mallık falan kullanan herkes bunu söylüyor ki bende kullandım hata bir sürü konum var ısındığına dair dandikliğine dair kaıtlarım var ne konuşuyorsun sen kullandın mı da biliyorsun?
Mallığı sana gösteririm de neyse, hadi uza işine bak. Sanırsın bu ürünü ben satıyorum bir de hesap soruyor paşa yürü git işine

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,428
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

mustafa08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mustafa
Kardeşim bu cihazlar iyi değilse indirim olsa ne yazar? fiyatını haketmiyor çöpe at daha iyi parayı ***** ***** yazıp durmayın adamı sinir etmeyin ben gideyim casperın telefonu indirime girdi gidin alın diyim o zaman. Millette indirime girmiş diye alsın cihaz 2 senede pert olsun az kafanızı çalıştırın.
Bir önceki postta casper alın daha iyi diyen kimdi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Efe Zobu
Ram upgradesiyle diğer laptoplara yaklaşır fiyatı ama hala ucuz ayrıca hp victus 16 bu bilgisayar 15 değil ;) bende şuanda bu laptoptan var maalesef ram upgradesi yapamadım ama şuanki hali kardeşimin gtx1660 superli bilgisayarıyla aynı fpsleri veriyor.

kerimavrs

80+ Silver
Kardeşim alınmaz victus15 aldırtmayın artık milleti yanlış yönlendirmeyin aptallık etmeyin çoluk çocuk kara cahil olmuş bilmediği herşeye atlanmaz.
Bu cihazlar ısınıyor kalitesiz cihazlar. Bu alınacağına casperın yeni modeli alınır ddaha iyi ama victus 16 olsa belki alınaiblir o da belki soğutması bir tık iyi diye.
sen ne yaşıyon hocam sen milleti yanlış yönlendirme hp ye kötü diyor casper'i övüyor şaka gibi olay :D RTX3060 bu fiyata casperde bile yok şuan olsa alırdım 22k ya geçen sene bile düşmedi rtx3060.

NZXT

80+ Bronze
Victus serisi limit dolu aldırmayın şu cihazları fps drop yiyorum diye mesaj atarsınız sonra aldırmayın şu laptopu kasası plastik zaten acer alın limit dolu o cihazlar.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
can
Victus serisi limit dolu aldırmayın şu cihazları fps drop yiyorum diye mesaj atarsınız sonra aldırmayın şu laptopu kasası plastik zaten acer alın limit dolu o cihazlar.
Bilmediğimden soruyorum nitro 5 öneriyorsunuz galiba kasası aleminyum mu?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom