Neler Yeni

❌İndirim Bitti! HP Victus Gaming 16 144 Hz IPS, Ryzen 5 5600H 8 GB RTX 3060, 512 SSD 22.600 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,323
İsim
Kadir
  • Hahaha
Reaksiyonlar: NZXT

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
Kaç w acaba bilen var mı ?

Adrese teslim edlemez diyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Kaan
8 GB ram ve 512 gb ssd olması,5600H işlemci ve 85 wattlık ekran kartı olması göz önünde bulundurulduğunda fiyat normal kabul edilebilir,alırken bunları göz önünde bulundurmak lazım.

benim sepetten çıkardım .Belki alırsınız.

Farex

80+ Bronze
Kardeşim alınmaz victus15 aldırtmayın artık milleti yanlış yönlendirmeyin aptallık etmeyin çoluk çocuk kara cahil olmuş bilmediği herşeye atlanmaz.
Bu cihazlar ısınıyor kalitesiz cihazlar. Bu alınacağına casperın yeni modeli alınır ddaha iyi ama victus 16 olsa belki alınaiblir o da belki soğutması bir tık iyi diye.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,323
İsim
Kadir
Kardeşim alınmaz victus15 aldırtmayın artık milleti yanlış yönlendirmeyin aptallık etmeyin çoluk çocuk kara cahil olmuş bilmediği herşeye atlanmaz.
Bu cihazlar ısınıyor kalitesiz cihazlar. Bu alınacağına casperın yeni modeli alınır ddaha iyi ama victus 16 olsa belki alınaiblir o da belki soğutması bir tık iyi diye.
konuyu öneri olarak değil sıcak fırsat olarak açmışım isteyen alır isteyen almaz aptallık eden ben değilim konunun nereye açıldığına bak ona göre cevap ver.

Farex

80+ Bronze
konuyu öneri olarak değil sıcak fırsat olarak açmışım isteyen alır isteyen almaz aptallık eden ben değilim konunun nereye açıldığına bak ona göre cevap ver.
Kardeşim bu cihazlar iyi değilse indirim olsa ne yazar? fiyatını haketmiyor çöpe at daha iyi parayı ***** ***** yazıp durmayın adamı sinir etmeyin ben gideyim casperın telefonu indirime girdi gidin alın diyim o zaman. Millette indirime girmiş diye alsın cihaz 2 senede pert olsun az kafanızı çalıştırın.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,323
İsim
Kadir
Kardeşim bu cihazlar iyi değilse indirim olsa ne yazar? fiyatını haketmiyor çöpe at daha iyi parayı ***** ***** yazıp durmayın adamı sinir etmeyin ben gideyim casperın telefonu indirime girdi gidin alın diyim o zaman. Millette indirime girmiş diye alsın cihaz 2 senede pert olsun az kafanızı çalıştırın.
Senin kararına göre mi iyi kötü diyeceğiz? Sinir olsan ne yaparsın mesela? Bütçesi olan casperda alır alienware de alır. İndirim gerçek mi gerçek bu fiyata 3060 cihaz kalmadı, ürün giriş segment victuslarda kronik sorun var de eyvallah, yazdığın cevaplar hoş değil.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom