Neler Yeni

ryzen 5 7600 ve rx 7900 gre ekran kartlı sistem nasıldır

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
434
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
salih baltaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güzel dizmişsin ama ben senin yerinde olsam 4070 super ve ryzen 7 7800x3d hazır sistem alırdım
hocam attığım kart 4070 ti superle kapışan bir kart, oynadığım oyunlar valorant dışında tamamen ekran kartı ağırlıklı olduğu için işlemciden kısıp ekran kartına eklememin daha doğru olacağını düşündüm. rust, ark ascended, warzone, the finals gibi oyunlar oynuyorum genellikle.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Kısıtlı bütçede amd mantıklı tercih. 👏
Psu hariç on numara sistem toplamışsınız tebrikler. Bu kadar dandik hazır sistemlerin paylaşıldığı günlerde gayet güzel.
Psu şunu seçin. F/P kralıdır.
Ayrıca xfx7900 yerine Sapphire nitro olan da tercih edilebilir. Xfx'ler biraz gürültülü çalışıyor.
Bu arada 7600 ile 7500f ayni perf veriyor.
7500f daha ucuza şurada var.Cebinde para kalır hem

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
434
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
hocam attığım kart 4070 ti superle kapışan bir kart, oynadığım oyunlar valorant dışında tamamen ekran kartı ağırlıklı olduğu için işlemciden kısıp ekran kartına eklememin daha doğru olacağını düşündüm. rust, ark ascended, warzone, the finals gibi oyunlar oynuyorum genellikle.
o konuda haklısınız hocam ama ben nvidiayı dlls ve ray traching için tercih ederdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
salih baltaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kısıtlı bütçede amd mantıklı tercih. 👏
Psu hariç on numara sistem toplamışsınız tebrikler. Bu kadar dandik hazır sistemlerin paylaşıldığı günlerde gayet güzel.
Psu şunu seçin. F/P kralıdır.
Ayrıca xfx7900 yerine Sapphire nitro olan da tercih edilebilir. Xfx'ler biraz gürültülü çalışıyor.
hocam high power hakkında yabancı forumlarda pekte iyi yorumlar okumadığım için tercih etmedim. madem öyle sapphire nitro ile değişebilirim fiyat farkı pek yokmuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

7500f daha ucuza şurada var.Cebinde para kalır hem
hmm tamamdır hocam bunla değişeyim en iyisi, artan paranında üstüne koyar mausumu yükseltirim

xenk2626

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Kadir Efe Ulusoy
bütçe

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
hocam high power hakkında yabancı forumlarda pekte iyi yorumlar okumadığım için tercih etmedim. madem öyle sapphire nitro ile değişebilirim fiyat farkı pek yokmuş.
Bu psu'nun şurada b-tier kategorisinde olması benim için yeterli hocam. Bu site psu'ların wikisi gibidir.Içiniz rahat olsun.
Yukarda yazdım gerçi.7600 ile 7500f de değişilebilir. Ufak oc ile 7600 perf alınıyor. 700 800tl daha ucuz.

hmm tamamdır hocam bunla değişeyim en iyisi, artan paranında üstüne koyar mausumu yükseltirim
Sonunda forumda aklı başında hareket eden biri. 👏👏

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
salih baltaş
Bu psu'nun şurada b-tier kategorisinde olması benim için yeterli hocam. Bu site psu'ların wikisi gibidir.
7600 ile 7500f de değişilebilir. Ufak oc ile 7600 perf alınıyor. 700 800tl daha ucuz.
işlemciyi 7500f ile değiştireceğim hocam. ama şu psuyu ben biraz daha araştırayım eğer güvenlik önlemleri tamsa alabilirim 700w ve gold sertifikalı psu en nihayetinde.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Ahmet Melih Alemdar

xenk2626

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190