Neler Yeni

Hp victus hoparlör sesinin az gelmesi sorunu

Jhuera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
erkan karabal
Merhaba HP Victus 16 laptop kullanıyorum uzun bir süredir karşılaştığım problem mevcut. Ses önceki zamanlara göre az veriyor ve bu çok canımı sıkıyor telefondan açtığım ses bile laptopu 3'e katlıyor öyle söyleyeyim. Örnek vermem gerekirse Spotify'dan şarkıyı direkt başlattığım gibi en yüksek seste başlıyor ama 1 saniye sonra hoparlör bildiğin sesi düşürüyor bunu fark ediyorum aynı şey YouTube içinde geçerli bazen sesi aç kapa yapıyorum düzeliyor fakat 1 saniye sonra tekrar ses kısılıyor. Her türlü Realtek driver indirdim kaldırdım hepsini teker teker denedim olmuyor her şeyim güncel bunu nasıl çözebilirim uygulamaları denedim gram etki etmedi.
Şu anki Realtek driver sürümüm 6.0.9673.1
Çıldırmak üzereyim gerçekten umarım çözümü bilen biri vardır.
Ses özelliklerinden gelişmiş tüm ayarlara da baktım ve denedim zaten sıkıntı şu hiçbir özellik değiştirmediğim halde 1 gün kalktığımda bu sorunun yaşanıp bir daha çözememem.
1722195946749.png

xTURANN

80+ Bronze
Zaten hoparlörü çok ses vermiyor. Fakat açtıktan hemen sonra sürekli sesi kısması, kullandığın programla alakalı olabilir belki. Spotify, apple music, youtube gibi şeylerde hep aynıysa, hp ile iletişime geç. Yol gösterirler.

Jhuera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
erkan karabal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten hoparlörü çok ses vermiyor. Fakat açtıktan hemen sonra sürekli sesi kısması, kullandığın programla alakalı olabilir belki. Spotify, apple music, youtube gibi şeylerde hep aynıysa, hp ile iletişime geç. Yol gösterirler.
Yarını bekliyeyim ozaman iletişim için teşekkürler tekrardan.

Top Bottom