Neler Yeni

Öneri HP Victus vs Acer Nitro

viceking

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Vedat Kahraman
Merhaba arkadaşlar, bir laptop almayı düşünüyorum. Açılan konulara baktığımda hep HP Victus ve Acer Nitro serilerinin önerildiğini gördüm. Malzeme kalitesi ve genel anlamda uzun kullanımda hangisi daha iyidir? Özel bir modelden ziyade seri hakkında fikrinizi merak ediyorum, bu cihazları kullananlar da fikrini belirtirse çok güzel olur, teşekkürler.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Donanımsal olarak denk sayaraktan kasa karşılaştırması yapıcak olursak HP victus 16 > Acer nitro 15 > HP victus 15. Genelde çok pahalı kalır bunlara göre ama Acer ın 16 inçlik modelleri hepsinden iyidir. Ben Victus 16 kullanıyorum gayet memnunum.

viceking

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Vedat Kahraman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Donanımsal olarak denk sayaraktan kasa karşılaştırması yapıcak olursak HP victus 16 > Acer nitro 15 > HP victus 15. Genelde çok pahalı kalır bunlara göre ama Acer ın 16 inçlik modelleri hepsinden iyidir. Ben Victus 16 kullanıyorum gayet memnunum.
Hocam bilgi için teşekkürler. HP Victusu bu aralar abartısız HER YERDE görüyorum :) Hafiften gıcık olmaya başlamadım değil :D Sizce gerçekten almaya değer mi? Acer Nitro'nun tasarımı daha çok hoşuma gidiyor şahsen, RGB klavye olması fln da güzel gibi, malzeme kalitesi hakkında fikrim yok tabi.

Şu kasa ve benzerleri hoşuma gidiyor genel olarak.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hocam bilgi için teşekkürler. HP Victusu bu aralar abartısız HER YERDE görüyorum :) Hafiften gıcık olmaya başlamadım değil :D Sizce gerçekten almaya değer mi? Acer Nitro'nun tasarımı daha çok hoşuma gidiyor şahsen, RGB klavye olması fln da güzel gibi, malzeme kalitesi hakkında fikrim yok tabi.

Şu kasa ve benzerleri hoşuma gidiyor genel olarak.

Acer nitro 15 lerde güzel tabii ama HP Victus 16 ların soğutması daha iyi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,668
Üyeler
156,191
Son üye
wqbftrwxg6532
Top Bottom