Neler Yeni

HP victus vs Asus tuf

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,097
İsim
Lokman Doğan
Cihazin soğutma performanisina ve fan durumhna göre degişir bende 13700hx var 70 derecelerde geziyor oyunda
Vay bee bizim 12500h ığğğğ oluyo ckfkffk hangi model link atar misin laptobun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not
Noktalama işaretleri cümlenin dizilimi için kusura bakmayın takılmayın yolda yürürken yazıyorum
Burası tecnopatpat değil dostum rahat ol

Son düzenleme:

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Dostum mevzu dayanması değil, aynı fiyat bandında sen ekran kartı 80 derece olanımı alırsın 70 derece mi ? Mantığı kullanıcaksın.
70 derece olması imkansız napmıs buzdolabındamı test etmiş istediğin kadar bak tuf larda ısınma sorunu var hep

Vay bee bizim 12500h ığğğğ oluyo ckfkffk hangi model link atar misin laptobun

Burası tecnopatpat değil dostum rahat ol
Dost çok karışıktı yazdığım cümle o yüzden belirtme ihtiyacı duydum 😂

Bence victus alabilirsin knk heleki fuyat farkı varsa victus al hiçbir sıkıntı yaşamazsın .

$ilent

80+ Titanium
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
2
70 derece olması imkansız napmıs buzdolabındamı test etmiş istediğin kadar bak tuf larda ısınma sorunu var hep

Dost çok karışıktı yazdığım cümle o yüzden belirtme ihtiyacı duydum 😂

Bence victus alabilirsin knk heleki fuyat farkı varsa victus al hiçbir sıkıntı yaşamazsın .

RTX 4060 Asus Tuf modeli, ekran kartı cyberpunkta full yükte iken 65 66 civarı geziyor, zaten 140W olan 4050-4060-4070 ler genlde 140W tüketimi asla görmediğinden güç tüketimleri bu şekilde. Asus TUF eskiden ısınıyordu doğru ama şimdi hatalarından ders çıkarmışlar gibi duruyor eskisi gibi değil.

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ

RTX 4060 Asus Tuf modeli, ekran kartı cyberpunkta full yükte iken 65 66 civarı geziyor, zaten 140W olan 4050-4060-4070 ler genlde 140W tüketimi asla görmediğinden güç tüketimleri bu şekilde. Asus TUF eskiden ısınıyordu doğru ama şimdi hatalarından ders çıkarmışlar gibi duruyor eskisi gibi değil.
Dediğin gibi ise eğer gercekten güzel acaba sıvı metalmi kullanıyorlar ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dediğin gibi ise eğer gercekten güzel acaba sıvı metalmi kullanıyorlar ?

Hayır sadece soğutmayı adam ettiler, önceki serilerde özellikle AMD li modellerde alt plastiği kapatıyordu hava almıyordu alet :D.

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Hayır sadece soğutmayı adam ettiler, önceki serilerde özellikle AMD li modellerde alt plastiği kapatıyordu hava almıyordu alet :D.
Geliştirmeleri güzel olmuş bu şekilde müşteri çekebilirler. asus acaba sadece üst modellerindemi kullanıyodu sıvı metal ben bi kaç cihazda görmüştüm galiba ama tuf bunlardan biri olmayabilir tabi sonuçta f/p

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Geliştirmeleri güzel olmuş bu şekilde müşteri çekebilirler. asus acaba sadece üst modellerindemi kullanıyodu sıvı metal ben bi kaç cihazda görmüştüm galiba ama tuf bunlardan biri olmayabilir tabi sonuçta f/p

Sadece bir modelde bir deneme yaptı diye hatırlıyorum, daha sıvı metal yaygın olmadı diye hatırlıyorum. Hala uygun yapı olmadıkça akma riski var, PS5 lerde özellikle gördük bunu dik koyulan PS5 lerin sıvı metali akıp aleti bozdu.

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Sadece bir modelde bir deneme yaptı diye hatırlıyorum, daha sıvı metal yaygın olmadı diye hatırlıyorum. Hala uygun yapı olmadıkça akma riski var, PS5 lerde özellikle gördük bunu dik koyulan PS5 lerin sıvı metali akıp aleti bozdu.
Benim laptopumda sürülü şuan kendim sürdüm baya oldu laptop genelde yatay duruyo taşımadığımız sürece taşırkende zaten öyle 10 saat dik tutmadığımızdan akması çok zor ki zaten etrafını kapton bantla çevreledim aksada bişe olmaz asus mühendisleri bunu benden daha iyi yapacak kapasitededir diye düşünüyorum

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Benim laptopumda sürülü şuan kendim sürdüm baya oldu laptop genelde yatay duruyo taşımadığımız sürece taşırkende zaten öyle 10 saat dik tutmadığımızdan akması çok zor ki zaten etrafını kapton bantla çevreledim aksada bişe olmaz asus mühendisleri bunu benden daha iyi yapacak kapasitededir diye düşünüyorum

Komple ona uygun yapı yapılır, ama maliyette uçar :D.

Top Bottom