Neler Yeni

Hplerin arasındaki fark ne

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Gerçekten mi ama sırf w 11 var diye sürüm değişir mi ki

Hp victusta her kombinasyonun kendi bir kod adı var. Ve orjinal windows fiyatları çok yüksek bu yüzden bilgisayar alınca ekstra fiyat farkı oluyor. Tabii bana göre standart bir kullanıcı için orjinal windows lazım değil.

Sadece iş için kullanılcak bilgisayarlarda lazım oda denetimde sıkıntı olmasın diye.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

CihanZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cihan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hp victusta her kombinasyonun kendi bir kod adı var. Ve orjinal windows fiyatları çok yüksek bu yüzden bilgisayar alınca ekstra fiyat farkı oluyor. Tabii bana göre standart bir kullanıcı için orjinal windows lazım değil.

Sadece iş için kullanılcak bilgisayarlarda lazım oda denetimde sıkıntı olmasın diye.
Tamamdır çok sağ ol hocam.Bir de şu iki laptoptan hangisini önerirsin acaba arada kaldım
Hp victus s0063 nt olan

Acer Nitro 5
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdir hocam freedos alacağım sadece incelemesini izlediğim pahalı olandı acaba performans farkı olur mu diye sordum sağolun.Attığı acerle hp arasında hangisini seçersiniz acaba ona bakabilir misin

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Tamamdır çok sağ ol hocam.Bir de şu iki laptoptan hangisini önerirsin acaba arada kaldım
Hp victus s0063 nt olan

Acer Nitro 5

Tamamdir hocam freedos alacağım sadece incelemesini izlediğim pahalı olandı acaba performans farkı olur mu diye sordum sağolun.Attığı acerle hp arasında hangisini seçersiniz acaba ona bakabilir misin

HP Victus daha iyi bir seçenek bence 15 inç nitro modeline karşın. Victuslar 16 inç ve soğutması daha iyi.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Hp victus s0063 nt olan

Acer Nitro 5

HP daha güzel hocam işlemcisi de daha güzel diye biliyorum. hem 16 inç hem de victus 16ların soğutması çok güzel.

Top Bottom