Neler Yeni

HS50 PRO MİKROFON YANKI

Riobfi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hüseyin Eren Öztürk
Arkadaşlar kulaklığı bugün aldım ve birkaç saatlik bir deneyimim var ses güzel yalnız mikrofon o kadar yankı yapıyorki dc de arkadaşlarımla beraber video izlermiş gibi youtube sesi olsun veya başka benim kendi dinlediğim sesler karşı tarafa gidiyor. Yani bu normal bişey ama sıkıntı sesin sanki onlar videoyu açmış gibi gitmesi. basları kıstım bilemem mikrofonu yüzde 60 a çektim yada discorttan ayar çektim düzelmedi. Çözüm bilen yazabilirmi iade edicem yoksa acil cevap.

TamerKs

80+ Silver
Arkadaşlar kulaklığı bugün aldım ve birkaç saatlik bir deneyimim var ses güzel yalnız mikrofon o kadar yankı yapıyorki dc de arkadaşlarımla beraber video izlermiş gibi youtube sesi olsun veya başka benim kendi dinlediğim sesler karşı tarafa gidiyor. Yani bu normal bişey ama sıkıntı sesin sanki onlar videoyu açmış gibi gitmesi. basları kıstım bilemem mikrofonu yüzde 60 a çektim yada discorttan ayar çektim düzelmedi. Çözüm bilen yazabilirmi iade edicem yoksa acil cevap.
Diğer sesleri %80 oranında engelle seçeneği açık mı? Ses ayarlarından yapılıyor

TamerKs

80+ Silver

Ekler

• Screenshot_20210407_021639_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210407_021639_com.android.gallery3d.jpg
    223.5 KB · Hit: 43

Riobfi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hüseyin Eren Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ses olduğu gibi mi gidiyor yoksa kulaklıkların sesinden mikrofona mı gidiyor?
yani kulaklığın sesinden gittigini düşünmüyorum çünkü ses az olduğunda bile karşıya gidiyo saçma

TamerKs

80+ Silver
yani kulaklığın sesinden gittigini düşünmüyorum çünkü ses az olduğunda bile karşıya gidiyo saçma
Bunu anlamak için mikrofonu çıkarıp dener misiniz? Veya mikrofonun jakını çıkarıp deneyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kontrol ettiniz mi?

Bunu anlamak için mikrofonu çıkarıp dener misiniz? Veya mikrofonun jakını çıkarıp deneyin

Kontrol ettiniz mi?
Acil demişsiniz ama bakmıyorsunuz İnterneti kapatmak zorundayım eğer mikrofon takılı değilken sesler gidiyorsa, discord ayarlarınızda mikrofon kısmında hangi aygıt seçili onu bir kontrol edin. Son çare olarakta kulakları kasanın arka kısmına takmayı deneyin

Son düzenleme:

Riobfi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hüseyin Eren Öztürk

Kontrol ettiniz mi?

Acil demişsiniz ama bakmıyorsunuz İnterneti kapatmak zorundayım eğer mikrofon takılı değilken sesler gidiyorsa, discord ayarlarınızda mikrofon kısmında hangi aygıt seçili onu bir kontrol edin. Son çare olarakta kulakları kasanın arka kısmına takmayı deneyin
evet arkaya takıp cıkarttım öne taktım ama hep aynı sorun iade talebi açtım malesef genede ilginiz için teşekkürler iyi akşamlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,672
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom