Neler Yeni

Hs60 pro oyuncu kulaklığı

BoLSMaTe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Abdulsamed
Aekadaşlar merhaba bende hs60 pro var 460 lira iken almıştım bilgisayar alana kadae elimde dursun dedim o zaman süre zarfına kadar telefondan kullandım ama sankintam performansını alamıyorum acaba bilgisayara takmam ile telefona takmam arasında kulaklık ses performansı değişir mi ve ses kartını kullanmıyorum şuanda kulaklıktan sea performansını alamıyorum derken mesela youtubeden bass testi yapıyorum ses fullde kulaklık titriyor ona rağmen seste bozulma olmuyor fakat telefondan bi müzik açınca sanki kulağıma ufak tefek cızırtı sesi geliyor acaba müzik kalitesinden mi kaynaklı kulaklıktan mı kaynaklı anlamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Taner Çinkılıç
Instagram
tnrcnklc07
Bildiğim kadarıyla (sanırım anakartında daha iyi bi ses kartı olduğu için) mobil ve pc arasında ses kalitesi ve ses seviyesi farkı oluyor. Pc de daha iyi olması lazım.

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kendi verdiği ses kartıyla kullandığın zaman ses kalitesi artıyor.

T.P.G.

80+ Titanium
Aekadaşlar merhaba bende hs60 pro var 460 lira iken almıştım bilgisayar alana kadae elimde dursun dedim o zaman süre zarfına kadar telefondan kullandım ama sankintam performansını alamıyorum acaba bilgisayara takmam ile telefona takmam arasında kulaklık ses performansı değişir mi ve ses kartını kullanmıyorum şuanda kulaklıktan sea performansını alamıyorum derken mesela youtubeden bass testi yapıyorum ses fullde kulaklık titriyor ona rağmen seste bozulma olmuyor fakat telefondan bi müzik açınca sanki kulağıma ufak tefek cızırtı sesi geliyor acaba müzik kalitesinden mi kaynaklı kulaklıktan mı kaynaklı anlamadım
Kendi ses kartıyla PC'de daha iyi olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,773
Üyeler
156,977
Son üye
mrcbrv
Top Bottom