Neler Yeni

Huawei mate 20 lite dan iPhone 7 plus a geçilirmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
enes
Merhaba arkadaşlar sorum başlıktaki gibidir telefonum artık instagram da ve normal uygulamalarda kasmaya başladı instagram reels lerde aşşırı kasıyor izleme keyfim gidiyor iPhone 7 plus a geçmemi önerir misiniz? teşekkürler

şahin doğan

80+ Platinum
Geçilir ama fiyat önemli.

şahin doğan

80+ Platinum
knk imzanı görünce attıgın hahanın sebebini anladım hemen xd
Boşu kes. Kullandığım telefona göre yorum yaptığımı zanneden birine engeli basarım. Engellenenler listesi +1. Adios, iyi forumlar.

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Kaan
Boşu kes. Kullandığım telefona göre yorum yaptığımı zanneden birine engeli basarım. Engellenenler listesi +1. Adios, iyi forumlar.
max apple fan boy. elemana 1 cümle kurdum hemen incindi xD.
7 yıllık telefonu öneriyor burada geçilir tabii diyerek fkdlsdksf

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
ali
7 plus cok mu iyi usta o da aynısı olacak
huawei p40 lite e den iphone 7 ye geçtim fıstık gibi.d aynısı nasıl olucak anlamadım puhahh
Mesaj otomatik birleştirildi:

max apple fan boy. elemana 1 cümle kurdum hemen incindi xD.
7 yıllık telefonu öneriyor burada geçilir tabii diyerek fkdlsdksf
o 7 yıllık dediğin telefon günümüz androidlerinin çoğundan bile kat kat iyi performans göstermekte eleman incinmedi bence senin bir bilgin yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar sorum başlıktaki gibidir telefonum artık instagram da ve normal uygulamalarda kasmaya başladı instagram reels lerde aşşırı kasıyor izleme keyfim gidiyor iPhone 7 plus a geçmemi önerir misiniz? teşekkürler
uçuk fiyat değilse geçilir.

Wapeir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ensar AYDIN
Instagram
ensara_ydn
Steam
!WhinchesTR!
fiyat önemli tabii bayadır piyasayı takip etmiyorum ancak hala eskisi gibiyse o fiyata iphone 8 geçmek daha mantıklı olur eğer fiyatlar da benzer ise android tarafında s10 hala taş gibi götürüyor diye biliyorum

Top Bottom