Neler Yeni

HUAWEI MateBook 13 R7 VS Matebook D16

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Bunu almanızı öneririm daha iyi olacaktır. Site güvenilir.

Şahan82

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Şahan
Bence alınabilir. Eğer evde harici monitör varsa araştırmalar esnasında fena olmuyor, o zaman d13'ü öneririm ama eğer harici monitör yoksa ve tek laptop kullanacaksanız d16yı alabilirsiniz.
Aşağıda verdiğim adrese bakarsan Matebook 13 ile birlikte birçok güzel hediye veriliyor. Harici monitör bile var.
D13

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Macbook 10-11 bin fiyatı ve 8 ram 256 ssd var. Özellik bakımından bunlar daha üstün ama o daha kaliteli olabilir. Ancak eksi yönleri sürekli dock taşımak gerekecek okulda ve 256gb çok az bir kapasite. Apple ekosisteminde her şey çok pahalı ayrıca.
Kaliteden çok güç, işletim sistemi ve pil ömrü açısından önermiştim aslında. RAM ve depolama boyutu zayıf ona kesinlikle bir şey diyemem ama M1 işlemci muazzam bir şey. Fansız çalışabilen ve buna rağmen günümüz İ7/R7 işlemcileri kadar işlemci gücü, GTX 1050 ayarında da grafik gücü verebilen bir işlemci. Tabi bu verimliliği sayesinde bir de 10 saatten fazla pil ömrü vaad ediyor.

Dock meselesinde haklısınız maalesef. Seneye M1 (veya çıkarsa M2) işlemcili bir MacBook almayı düşünüyorum ve canımı sıkan tek nokta o 😅

(Dock olayı Matebook 13 de de var yalnız haberin olsun)

Şahan82

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Şahan
Kaliteden çok güç, işletim sistemi ve pil ömrü açısından önermiştim aslında. RAM ve depolama boyutu zayıf ona kesinlikle bir şey diyemem ama M1 işlemci muazzam bir şey. Fansız çalışabilen ve buna rağmen günümüz İ7/R7 işlemcileri kadar işlemci gücü, GTX 1050 ayarında da grafik gücü verebilen bir işlemci. Tabi bu verimliliği sayesinde bir de 10 saatten fazla pil ömrü vaad ediyor.

Dock meselesinde haklısınız maalesef. Seneye M1 (veya çıkarsa M2) işlemcili bir MacBook almayı düşünüyorum ve canımı sıkan tek nokta o 😅

(Dock olayı Matebook 13 de de var yalnız haberin olsun)
Evet dock olayından dolayı en mantıklı d16 modeli gözüküyor zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,470
Üyeler
141,584
Son üye
Jormungandr
Top Bottom