Neler Yeni

huawei matebook d16 alınır mı?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,455
İsim
Olcay akbulut

normalde 9500 tl bütçem vardı lakin bu bebeği görünce biraz bekleyip alabilirim diye düşündüm yanında mouse hediyesi vs de var sizce alınır mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada bu mu daha iyi yoksa macbook air m1 mi

tsmsk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Tarık

normalde 9500 TL bütçem vardı lakin bu bebeği görünce biraz bekleyip alabilirim diye düşündüm yanında mouse hediyesi vs de var sizce alınır mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada bu mu daha iyi yoksa macbook air m1 mi
hocam o para verilmez bence ikinci elde satanlar mevcut kullanılmamış. 8 gb 7 bin ile 8 bin arasında fiyat yazmışlar. bence bu seçeneğide düşünün. Sonuçta sıfır olacak ve daha ucuza almış olacaksınız.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,455
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam o para verilmez bence ikinci elde satanlar mevcut kullanılmamış. 8 gb 7 bin ile 8 bin arasında fiyat yazmışlar. bence bu seçeneğide düşünün. Sonuçta sıfır olacak ve daha ucuza almış olacaksınız.
peki bu bütçelerde hangi laptopbu önerirsiniz

tsmsk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Tarık
peki bu bütçelerde hangi laptopbu önerirsiniz
7-8 arası huawei bence uygun. çünkü o paralara hp gibi markaların giriş seviyesini alabiliyorsunuz anca. Huawei 16 inç taşıması kolay işlemci güçlü bence kısmen oyun hariç her ihtiyaca yeter. ama 9,5 olacaksa illa bütçe o paraya huwei almazdım. gtx1650 pc ler var piyasada. sadece zaman meselesi. indirimi yakalayıp almak lazım. ama dediğim gibi 7-8 arası huwei bence alınabilir.

Top Bottom