Neler Yeni

Huawei Matebook D16 vs M1 Macbook Air

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Görkem
Huawei Matebook D16 i7 12700H 16 GB RAM 512 GB SSD ile M1 MacBook Air 16 GB RAM 256 GB SSD modeli hemen hemen aynı fiyata satılıyor. Ama M1 2 senelik bir cihaz D16 daha yeni ve içinde i7 12700H var sizce hangisini almak daha mantıklı ve Mac'lerde harici SSD kullanımı nasıl oluyor söyler misiniz?Okul için kullanacağım Windows'tan Mac'e geçmek sorun yaratır mı?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,456
İsim
Olcay akbulut
ne için kullanacağın ve ne yapacağın önemli

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Görkem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne için kullanacağın ve ne yapacağın önemli
Okul için kullanacağım autocad kodlama vs. ama

-visual studio çalışırmı bilmiyorum
-kodlama için windows daha mı mantıklı?Windowsta olup macte olmayan ne var?
-içine bootcamp ile windows kurulabiliyormu?
-harici ssd sistemin bir parçası gibi çalıştırılabiliyor mu?
Bunları bilmiyorum.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,456
İsim
Olcay akbulut

Bunları bilmiyorum.
m1 maclere en son bootcamp kurulmuyordu diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
SERDAR METREŞ
Herkese merhabalar Arkadaşlar, benim de size danışmam gereken bir konu var. Ben de akademik çalışmalar yapan ve bir yandan da online dersler veren birisiyim. Genelde PDF ve Microsoft programlarını kullanıyorum. İhtiyaçlarım genelde bunlarla sınırlı diyebilirim. Uzun saatler bilgisayar ile uğraşıyorum ve ben de bu ikileme düştüm. Malum fiyatlar da aldı başını gitti ama ihtiyacım hala devam ediyor. Kullanmakta olduğum bir bilgisayarım var ofis bilgisayarım olduğu için bir gün iade edeceğim. Benim ihtiyaçlarım için hangisi sizce daha fiyat performans açısından uygun olacaktır? Şimdiden teşekkürler.

Mchtbykl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mc Baykuk
Herkese merhabalar Arkadaşlar, benim de size danışmam gereken bir konu var. Ben de akademik çalışmalar yapan ve bir yandan da online dersler veren birisiyim. Genelde PDF ve Microsoft programlarını kullanıyorum. İhtiyaçlarım genelde bunlarla sınırlı diyebilirim. Uzun saatler bilgisayar ile uğraşıyorum ve ben de bu ikileme düştüm. Malum fiyatlar da aldı başını gitti ama ihtiyacım hala devam ediyor. Kullanmakta olduğum bir bilgisayarım var ofis bilgisayarım olduğu için bir gün iade edeceğim. Benim ihtiyaçlarım için hangisi sizce daha fiyat performans açısından uygun olacaktır? Şimdiden teşekkürler.
f/p arıyorsanız matebookun kağıt üstünde performansı daha iyi, f/kalite arıyorsanız macbook air daha kaliteli. kendiniz karşılaştırarak bir karara varın. bütçe vs. birçok farklı değişken var. ben de 1 haftadır bakıyorum karar vermesi zor.

Semihsa9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Can

Bunları bilmiyorum.
D16 aldıysanız memnun musunuz ben de almayı düşünüyorum da

Top Bottom