Neler Yeni

Yazılım için hangisi?

xberke

80+
Bende m1 8 gb 256 var günlük işler harici pek desteğini göremedim, x86 hala o konuda daha iyi, özellikle gömülü programlar arm da ve mac de pek yok, ama ybs den ne tarafa gideceğini de bilmiyorum, linux ve windows system admini mi yazılımcı mı hangi tür yazılım değişir, genelde thikpad veya thinkbook daha mantıklıdır, bunlar tercih edilir.

Son düzenleme:

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Teşekkürler hocam. Ybs bölümü için 8gb ram 256gb ssd yeterli olur mu sizce?
Mühendislik olsa MacOS sıkıntı çıkarabilirdi çünkü bazı programlar Windows'a yükleniyor sadece, YBS'de sorun olmaz bence. Şarj ve şık duruşu çok iyi Macbook'ların, Windows laptopların da her program yüklenebilme olayı artı RAM ve SSD yükseltebilme imkanı güzel.

yenigeldim

80+ Silver
Bende m1 8 gb 256 var günlük işler harici pek desteğini göremedim x86 hala o konuda daha iyi özellikle gömülü programlar arm da ve mac de pek yok, ama ybs den ne tarafa gideceğini de bilmiyorum linux ve windows system admini mi yazılımcı mı hangi tür yazılım değişir genelde thikpad veya thinkbook daha mantıklıdır bunlar terecih edilir.

1724238158956.png

şöyle bir yazı olmuş

Existentia

80+ Silver
YBS mezunuyum ve yazılımcıyım net söylüyorum 8 GB ramli mac alma ikincisi windows başlangıç için daha iyi çünkü apple silicon bazı durumlarda sorun yaşatabilir

xberke

80+

alperener

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alperen
Yanlış biliyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazılım dünyası c# dan ibaret değil. Visual studio olmazsa jet brains ide ler var. Mvc de yaparsın
C# dan ibaret olduğunu söylemedim zaten ? Sadece vs de sorun yaşarsın diye belirttim

dostveviski

80+ Bronze
Bende YBS mezunuyum. Üniversitenin ders kataloğuna bak C# ibaresi gördüğün an windows işletim sistemli al geç.

Top Bottom