Neler Yeni

HUAWEI MateBook X Pro alınır mı

yusoxdxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf
Merhabalar, Yazılım için Performansı üst düzey Leptop arıyorum ama o sırada derslerde gün boyu bataryası idare edecek, taşıması kolay olması lazım oyunla alakam yok o için gaming bilgisayarlar bana gelmez bataryaları çok kötü başlıktaki bilgisayar alınır mı core ultra 9 işlemcisi var. Asus Zenbook da ihtimallerde.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Anonim Ankh
Kesinlikle en iyi tercihlerden olur ama fiyat olarak aynı işlemci daha ucuza dediğiniz gibi Asus'ta falan var, fiyat sorun değilse matebook x pro kesinlikle mükemmel. O işlemci yeterli gelir ama yine de hem performans olarak daha iyi, hem pil ömrü olarak daha iyi olsun isterseniz de AMD Ryzen AI 9 HX 370'li laptoplara bakabilirsiniz, ya da Intel'in yeni tanıtacağı işlemcileri de bekleyebilirsiniz.

qwerty1029384756

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Qwerty1029384756
Huawei artık laptoplarında windows kullanmayacakmış.

yusoxdxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgilendirmen iyi oldu bu nedir arkadaş elimi attığım kuruyor macos alacaktım Microsoft macde vs Sutidoyu kesmiş madem mace benzeyen ofis notebooklarına bakım dedim şimdi de bu 😂

qwerty1029384756

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Qwerty1029384756
Bilgilendirmen iyi oldu bu nedir arkadaş elimi attığım kuruyor macos alacaktım Microsoft macde vs Sutidoyu kesmiş madem mace benzeyen ofis notebooklarına bakım dedim şimdi de bu 😂
Bütçe söyleyin ben bulayım. Ultrabook mu Gaming laptopmu istersiniz?

yusoxdxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf
Kesinlikle en iyi tercihlerden olur ama fiyat olarak aynı işlemci daha ucuza dediğiniz gibi Asus'ta falan var, fiyat sorun değilse matebook x pro kesinlikle mükemmel. O işlemci yeterli gelir ama yine de hem performans olarak daha iyi, hem pil ömrü olarak daha iyi olsun isterseniz de AMD Ryzen AI 9 HX 370'li laptoplara bakabilirsiniz, ya da Intel'in yeni tanıtacağı işlemcileri de bekleyebilirsiniz.
Huawei Windows kullanmayacakmis galiba hocam dediğim sizce de mantıklı dimi gaming bilgisayarlar performans açısından evet çok iyi ama batarya ve taşınabilirlik de çok kötü ondan bu tür ofis notebooklarına bakıyorum.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Anonim Ankh
İyi de Huawei daha yeni modellerini tanıtmadı ki, eski modellerde hala Windows kullanmaya devam ediyor, kaldı ki kendi işletim sistemini kullansa bile bir dezavantajı olacağını sanmam, hatta daha iyi olacağını düşünüyorum, zaten sorun olsa bile Windows kurarsın, sorun edilecek veya problem olacak bir şey değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Huawei Windows kullanmayacakmis galiba hocam dediğim sizce de mantıklı dimi gaming bilgisayarlar performans açısından evet çok iyi ama batarya ve taşınabilirlik de çok kötü ondan bu tür ofis notebooklarına bakıyorum.
Sorun edilecek bir şey değil, hatta belki güzel bile olur.

yusoxdxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf
Huawei Windows kullanmayacakmis galiba hocam dediğim sizce de mantıklı dimi gaming bilgisayarlar performans açısından evet çok iyi ama batarya ve taşınabilirlik de çok kötü ondan bu tür ofis notebooklarına b

Bütçe söyleyin ben bulayım. Ultrabook mu Gaming laptopmu istersiniz?
Gaminglerin taşınabilirliği ve bataryası çok iyi giden varsa olabilir ki sanırım yok o yüzden
Ultrabook bütçe 70-80 zorlarsam 75-80 flan

qwerty1029384756

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Qwerty1029384756
İyi de Huawei daha yeni modellerini tanıtmadı ki, eski modellerde hala Windows kullanmaya devam ediyor, kaldı ki kendi işletim sistemini kullansa bile bir dezavantajı olacağını sanmam, hatta daha iyi olacağını düşünüyorum, zaten sorun olsa bile Windows kurarsın, sorun edilecek veya problem olacak bir şey değil.

Sorun edilecek bir şey değil, hatta belki güzel bile olur.
Bence hiç güzel olmaz. Uygulamalar desteği sorunları, yeni arayüz, yeni kısayolları ve benzer şeyleri öğrenmek zaman isteyecektir.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Anonim Ankh
Bence hiç güzel olmaz. Uygulamalar desteği sorunları, yeni arayüz, yeni kısayolları ve benzer şeyleri öğrenmek zaman isteyecektir.
İyi de işlemci mimarisi veya işlemci değişmiyor ki, yine Intel veya AMD kullanacak. Zaten yeni laptoplarında geçerli olur bu, eskilerde yapmazlar. En kötü dediğim gibi Windows kurulur.
Düzeltme: Evet sorun olabilirmiş, eğer .exe'ye doğrudan destek vermezse farklı bir yol izlenirse uyumluluk sorunları olabilir ama telefonlarında .apk desteği olduğu gibi masaüstünde de uyumlu yazılım geliştirirse sorun olmaz.

Son düzenleme:

yusoxdxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yusuf

Benimde aklımda 2 tane vardı zaten huweai ile bu. Gaming açısından çok çeşit varda Ultrabook çok az

qwerty1029384756

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Qwerty1029384756
İyi de işlemci mimarisi veya işlemci değişmiyor ki, yine Intel veya AMD kullanacak. Zaten yeni laptoplarında geçerli olur bu, eskilerde yapmazlar.
Artık youtubeye falanda giremeyiz sanırım harmonyos koyarlarsa (!)

Benimde aklımda 2 tane vardı zaten huweai ile bu. Gaming açısından çok çeşit varda Ultrabook çok az
Karar sizin

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Anonim Ankh
Top Bottom