Neler Yeni

Huawei Matepad 11.5 alınır mı?

Cp.yns34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Yunus
Bütçe
9500
Huawei Matepad 11.5 almayı düşünüyorum ama google problemleri kafama çok takılıyor gbox kullanıp youtubeden atılma sorunu yaşayan var google desteği olmadığı için oyunlarda hesabına giremeyenler var
Yada Huawei Matepad 11.5 Dışında Verebileceğiniz Öneri Bir Tablet Var Mıdır?
Bütçe 9500TL

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Herhangi bir alternatif buldun mu?
Ben de sırf google servislerinden dolayı almamyı düşünüyorum, alırsam okul için alacağım oyun vs için kullanmayacağım.

Cp.yns34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Yunus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herhangi bir alternatif buldun mu?
Ben de sırf google servislerinden dolayı almamyı düşünüyorum, alırsam okul için alacağım oyun vs için kullanmayacağım.
Hayır Bulamadım Ama Bana En İyi Seçenek Olarak Xiaomi Pad SE Geliyor Huawei Sorunlarıyla Uğraşmaktansa Daha İyidir

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Google servisleri sorunsuz çalışıyor youtube drive vs. ne ararsanız ancak bazı oyunların çalışmadığı doğru, mesela brawlhalla google servisleri istediği için playstore'dan indirince bile bende çalışmamıştı.

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Google servisleri sorunsuz çalışıyor youtube drive vs. ne ararsanız ancak bazı oyunların çalışmadığı doğru, mesela brawlhalla google servisleri istediği için playstore'dan indirince bile bende çalışmamıştı.
Ben yalnızca okul için kullanıcam, not alma pdf okuma vs sorun yaşamak istemiyorum bunlarda.

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Musa Colak
Google servisleri bazı oyunlar dışında sorunsuzca çalışıyor 1.5 ay önce almıştık

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Harici uygulama üzerinden mi kullanıyorsun peki google servislerini

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Musa Colak
Ben yalnızca okul için kullanıcam, not alma pdf okuma vs sorun yaşamak istemiyorum bunlarda.
Not için kendi uygulamaları gayet başarılı kaleminide satın aldık biz ama klavye baya büyük bir + ve işlemcisi bu fiyat bandında rakibi yok malesef diğerlerine göre nerdeyse 2x fark atıyor ve ekrannı 2.5k
Mesaj otomatik birleştirildi:

Harici uygulama üzerinden mi kullanıyorsun peki google servislerini
Evet gbox üzerinden Youtube ve diğer sosyal medyalarda şuana kadar hiçbir sorun yaşamadık sadece Google Play hesabi isteyen oyunlarda bazen giriş yapmıyor biz saten oyun için almamıştık kpss çalışmak için almıştık o yüzden bizim için önemli değildi

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Not için kendi uygulamaları gayet başarılı kaleminide satın aldık biz ama klavye baya büyük bir + ve işlemcisi bu fiyat bandında rakibi yok malesef diğerlerine göre nerdeyse 2x fark atıyor ve ekrannı 2.5k

Evet gbox üzerinden
Hocam herhangi bir harici kalem biliyor musunuz peki? Kalemi ürüne dahil edersem öğrenci indiriminden yararlanamayacağım sanırım bu yüzden ayrı almayı planlıyorum ve tabletin şarjı ne kadar gidiyor ortalama?

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Musa Colak
Hocam herhangi bir harici kalem biliyor musunuz peki? Kalemi ürüne dahil edersem öğrenci indiriminden yararlanamayacağım sanırım bu yüzden ayrı almayı planlıyorum ve tabletin şarjı ne kadar gidiyor ortalama?
Bende vergi inidirimden yararlandım için hepsiden almıştım kalemi ve 3-4 günde bir takıyoruz biz şarza yoğun kullanımda 1-2 gün götürüyor

tam denemedik genelde 30 olduğunda taktığımızdan dolayı tam süresi hakında tahminde bulundum ama rahat 2 günü götürür

Cp.yns34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Yunus
Bende vergi inidirimden yararlandım için hepsiden almıştım kalemi ve 3-4 günde bir takıyoruz biz şarza yoğun kullanımda 1-2 gün götürüyor

tam denemedik genelde 30 olduğunda taktığımızdan dolayı tam süresi hakında tahminde bulundum ama rahat 2 günü götürür
İnstagramdan Atma Sorunu Var Diyenler Var Doğru Mudur?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,944
Üyeler
147,247
Son üye
SOULxMORTAL
Top Bottom