Neler Yeni

Huawei y5 lite 2018 hangi telefonla takas edilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Cevahir
Huawei y5 lite 2018 hangi telefonla takas edilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Cevahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Etmeniz pek bir şeyi değiştirmez. Yeni telefon almak zorundasınız. Çağ dışı telefonunuz.
o telefon pek takaslık cihaz yok gibi bir şey
Param yok o yüzden takas etmek istiyorum evde 3 tane telefon var biri BlackBerry diğeri Samsung tuşlu telefon öbürü ise Nokia tuşlu telefon bu 3 telefonu da üstüne koysam hangi android telefonla takas edilir sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Cevahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Max Alcatel Go 1 2021 ile takas edebilirsiniz. Şu anki telefonunuzdan bir tık daha iyi olur ama oda sizi performans konusunda baya üzer gine.
Param yok o yüzden takas etmek istiyorum evde 3 tane telefon var biri BlackBerry diğeri Samsung tuşlu telefon öbürü ise Nokia tuşlu telefon bu 3 telefonu da üstüne koysam hangi android telefonla takas edilir sizce?

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
uğur demirel
söyle önerim olabilir telefoncu veya sarı site satış koyun iyi fiyat veren olursa satın takas teklif edin az bişi fark verirsin belki örnek verim senin telefon 1bin TL verdi misal imkanın varsa 1 bin TL veya 2 bin fark verim üzerine uygun telefon verirler

Top Bottom