Neler Yeni

Hwid ban kaldırma yardım

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yiğit Arık
Merhabalar. Wolfteam oynuyorum ve wlp (hile yazılımı) kullanıyorum. Lütfen hemen saldırmayın, bende hilelerden nefret ediyorum. Oyunda oda kurallarına uymayıp bozanları ve diğer hileleri odadan atmak için kullanıyorum ve eğlenceli bir ortam yaratıyorum. Dün odaya gelen ve kuralları bozan biri kendisini atarken kayda almış ve supporta göndermiş. Bugünde hwid ban yedim. Modem resledim, tmac kullandım, regedit düzenledim fakat geçmedi. Bu hwid banı nasıl kaldırabilirim?

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Can BOZKURT
Merhabalar. Wolfteam oynuyorum ve wlp (hile yazılımı) kullanıyorum. Lütfen hemen saldırmayın, bende hilelerden nefret ediyorum. Oyunda oda kurallarına uymayıp bozanları ve diğer hileleri odadan atmak için kullanıyorum ve eğlenceli bir ortam yaratıyorum. Dün odaya gelen ve kuralları bozan biri kendisini atarken kayda almış ve supporta göndermiş. Bugünde hwid ban yedim. Modem resledim, tmac kullandım, regedit düzenledim fakat geçmedi. Bu hwid banı nasıl kaldırabilirim?
Anakart değişmek gerekiyordu diye biliyorum emin değilim

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
yunusemre
hocam donanım olarak ban anakart degısmesı lazım

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Talat
wolfteam guard dı ney ona göre yardımcı olayım..

Top Bottom