Neler Yeni

Hype-Uno 2. El satışı hakkında

Tarconi2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Aygün Cengiz
Merhaba,
İlk defa ikinci el bir elektronik ürün almayı planlıyorum ve hukuki bilgim yok. Almayı düşündüğüm kişi bilgisayarı İtopya'dan bu hafta almış.
Böyle olunca da fatura onun adına kesilmiş. İlerde bir problem olursa, garanti haklarından 2. sahibi olarak ben yararlanabiliyor muyum?

bir hukuk forumunda şöyle bir başlık okudum ve kafam karıştı doğrusu. Aydınlatacak olan varsa sevinirim. Güvenli mi değil mi öğrenmek istiyorum.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Merhaba,
İlk defa ikinci el bir elektronik ürün almayı planlıyorum ve hukuki bilgim yok. Almayı düşündüğüm kişi bilgisayarı İtopya'dan bu hafta almış.
Böyle olunca da fatura onun adına kesilmiş. İlerde bir problem olursa, garanti haklarından 2. sahibi olarak ben yararlanabiliyor muyum?

bir hukuk forumunda şöyle bir başlık okudum ve kafam karıştı doğrusu. Aydınlatacak olan varsa sevinirim. Güvenli mi değil mi öğrenmek istiyorum.
Yararlanırsın da ne kadar vereceksin ki

Tarconi2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Aygün Cengiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
21.000 TL, çok aradayım aslında. Ekran kartı fiyatları da düşerken beklesem daha mı iyi olur?

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,574
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Merhaba,

Problem olmuyor faturası sizdeyse. Fatura ismini istiyorlar bir de sizin. İlla fatura sahibi getirecek diye bir şey yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
İstanbul Sefiri
Sorun olmaz.Öyle olsa koskoca 2.el piyasası olmaz.

Top Bottom