Neler Yeni

HyperX Cloud 2 vs Razer Kraken T.E

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Kraken T.E nin daha iyi olduğu söyleniyor ama bunun söylenmesinin sebebi nedir? Cloud 2 nin kalitesini tartışmamıza gerek yok zaten. Peki T.E nin C2 den iyi olan özelliği nedir? Ses kalitesi falan nesi daha iyidir? Mikrofon t.e de daha temiz geliyor gibi, onun dışında anlamadım.

2sini de sıfır aynı fiyata 700 e buldum. Fiyatlar eşit yani, fiyatı düşünmeyin. Hangisini tercih etmeliyim?

İlanlar: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...dition-yesil-gaming-kulaklik-894272072/detay/

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
TE'nin sürücüleri daha iyi
mouse'daki sensör kıyaslaması gibi düşünebilirsin.
mikrofon olarak TE daha iyi
müzik performansı olarak da doğru ayarlarla TE daha iyi ama deafult olarak Cloud 2 daha iyi geldi bana

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TE'nin sürücüleri daha iyi
mouse'daki sensör kıyaslaması gibi düşünebilirsin.
mikrofon olarak TE daha iyi
müzik performansı olarak da doğru ayarlarla TE daha iyi ama deafult olarak Cloud 2 daha iyi geldi bana
Şubat gibi alacağım, 600TL var şu an. Belki o zamana Fury X Wireless çıkar bir de onun için arada kalırım bu şekilde kaafayı yiyerek kulaklık alamadan ölürüm ben :D

Oktay58

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Oktay Nuri Orhon
Şubat gibi alacağım, 600TL var şu an. Belki o zamana Fury X Wireless çıkar bir de onun için arada kalırım bu şekilde kaafayı yiyerek kulaklık alamadan ölürüm ben :D
Fury X FP açısından iyi bir kulaklık ikisin arasında kalsam TE editionu seçerdim hem daha yeni hem sürücüleri daha iyi,Fury X te piyasa olmuş olsaydı onu seçerdim

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
HyperX cloud 2 kullanıyorum. Steelseries ve razer kulaklıklarda kullandım kısa vadede ama uzun zamandır c2 kullanıyorum. yazılıma rgb ye ayara falan kanma c2 gerçekten çok best bir kulaklıok tak çalıştır.

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka düşüncesi olan var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi: