Neler Yeni

HyperX cloud 2 vs Steelseries arctis 7+

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baha Aliyi
Merhaba arkadaşlar bu kış bir adet kulaklık almak istiyorum Cloud 2 ile bu kulaklığın arasında kaldım. Cloud 2'yi 2 yıl kullanmışlığım var ve ses kasma için bayağı iyi di bu yıl bunu almak istiyorum çok sıkı Valorant oynuyorum alınır mı? Cloud 2 gibi adamları iyi duyabilir miyim başka kulaklık önermiyin bu alınır mı? Onu söyleyin. Ayrıca FiveM oynuyorum. Bana Cloud 2 ile yakın veya aynı performansı verir mi?

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
dostum yeni cloud3 aldım ses kasmak istiyorsan gerçekten çok iyi seçenek takip et istersen

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baha Aliyi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum yeni cloud3 aldım ses kasmak istiyorsan gerçekten çok iyi seçenek takip et istersen
Güzel kardeşim soruyu oku bana başka kulaklık önermeyin bunlardan birisini kullanmışlığınız varsa yorum yapın

• Kızgın
Reaksiyonlar: Qpre

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,294
İsim
Oğuz
Bütçe kaç

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Güzel kardeşim soruyu oku bana başka kulaklık önermeyin bunlardan birisini kullanmışlığınız varsa yorum yapın
Güzel kardeşim sana insanlık yapıp cevap yazdık ama verdiğin cevaba bak o zaman bana başka kulaklık önermeyin dersin ilk sorunda ortadan kalkar ne ilginçsin ya

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,294
İsim
Oğuz
Tamam da sen öyle iki şeyi kıyaslıyorsun ki birisi 5300 tl ve kablosuz, diğeri 2500 TL ve kablolu.

euro

80+ Bronze
Güzel kardeşi sorduğun Cloud 2 zaten Cloud 3 fiyatına çok yakın. Bendede Cloud 3 var memnunum gayet. Ama ne hâlin varsa görebilirsin :D Sorduğun iki kulaklığın arasında uçurum fark var o fiyatlara zaten bir sürü kulaklık var ve ses kasma konusunda çoğu eminim Arctis 7+'den iyidir

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Güzel kardeşi sorduğun Cloud 2 zaten Cloud 3 fiyatına çok yakın. Bendede Cloud 3 var memnunum gayet. Ama ne hâlin varsa görebilirsin :D Sorduğun iki kulaklığın arasında uçurum fark var o fiyatlara zaten bir sürü kulaklık var ve ses kasma konusunda çoğu eminim Arctis 7+'den iyidir
böylelerine cevap yazmaya bile gerek yok hocam düzgün cevap yazmayı bile ögrenememiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baha Aliyi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Faytı beni ilgilendirmiyo yurt dışında yaşıyom cloud 2 90€ steelseries 7+ 100€ ben sadece eğer arasında bunları kullanan varsa valorant gibi rekabetçi oyunlarda nasıl ses verdiğini soruyorum Cloud 2 ye benziyormu?

Top Bottom