Neler Yeni

Çözüldü✓ Hyperx Cloud 2 Wireless güncelleme sonrası connection lost sorunu

interen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren Öztürk
Hyperx Cloud 2 Wireless kulaklığımı Ngenuity üzerinden güncelledim(usb sarj kablosuyla uygulamada öyle diyordu) güncellemeyi yaptıktan sonra connection lost hatası alıyorum yani kulaklığımı kullanamıyorum,kasaya taktığım usb kırmızı yanıp sönüyor sanırım kulaklığı algılamıyor bağlantı kurmuyor,yardımcı olur musunuz?
1711918877340.png

ZaferA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Zafer Atsız
Hocam bende yeni aldım kulaklığı ama PUBG’de adamın nerden sıktığını anlayamıyorum dts’yi de açtım yine anlayamadım nerden sıktığını önerin var mı

Anteos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Anteos
Sabah saatlerinde kulaklığıma güncelleme yaptım ve sesler tamamen gitti. Kısa araştırmam sonucu Manuel olarak bağlantı yapmam gerektiğini anladım. Ve çözdüm.

Manuel olarak kulaklığı ve USB adaptörünü eşleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Kulaklık kapalıyken, kulaklık durum LED'i hızla kırmızı/yeşil yanıp sönmeye başlayana kadar güç düğmesini basılı tutun. Kulaklık artık eşleştirme modundadır.

article image

2. USB adaptörü takılıyken, USB adaptörü LED'i hızla yanıp sönmeye başlayana kadar küçük bir alet (örn. ataş, SIM tepsisi çıkarıcı vb.) kullanarak iğne deliğinin içindeki düğmeyi basılı tutun. USB adaptörü artık eşleştirme modundadır.

article image

3.Hem kulaklık LED'i hem de USB adaptör LED'i sabit yanana kadar bekleyin. Kulaklık ve USB adaptörü artık birlikte eşlenmiştir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,219
Üyeler
141,259
Son üye
Next
Top Bottom