Neler Yeni

HyperX cloud 3 mu steelseries nova 5 mı sizce hangisi daha iyi?

Erdnckara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Erdinç Kara
Evet konu başlıkta belli iki kulaklıktan hangisi daha iyidir.

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Doğukan
fps oyunları oynuyorsan cloud 3 iyi seçenek eğer film müzik ve genel kullanım içinse nova 5 daha iyi seçenek

Erdnckara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Erdinç Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fps oyunları oynuyorsan cloud 3 iyi seçenek eğer film müzik ve genel kullanım içinse nova 5 daha iyi seçenek
hocam genel ıtıbariyle oyun oynuyorum.Kafa yapım bıraz buyuk sızce hangısı daha buyuktur bılgınız var mı?

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Doğukan
hocam genel ıtıbariyle oyun oynuyorum.Kafa yapım bıraz buyuk sızce hangısı daha buyuktur bılgınız var mı?
bende genelde oyun oynadığım için cloud 3 wireless tercih ettim batarya süresi ve rahatlığı gayet memnun ediyor fakat default ayarları cidden kötü ufak bi eq ayarıyla kendine geliyor kulaklık bir eksi yanıda deri pedleri yazın çok terletiyor eğer kumaş ped alır değiştiririm diyorsanız cloud 3 alabilirsiniz eğer rahatsız etmeyecekse sizi deri ped değiştirmedende kullanabilirsiniz kafa büyüklüğü konusunda ise sorun çıkartmayacaktır diye düşünüyorum çünkü kafa ayarı gayet kullanışlı ve geniş

Erdnckara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Erdinç Kara
bende genelde oyun oynadığım için cloud 3 wireless tercih ettim batarya süresi ve rahatlığı gayet memnun ediyor fakat default ayarları cidden kötü ufak bi eq ayarıyla kendine geliyor kulaklık bir eksi yanıda deri pedleri yazın çok terletiyor eğer kumaş ped alır değiştiririm diyorsanız cloud 3 alabilirsiniz eğer rahatsız etmeyecekse sizi deri ped değiştirmedende kullanabilirsiniz kafa büyüklüğü konusunda ise sorun çıkartmayacaktır diye düşünüyorum çünkü kafa ayarı gayet kullanışlı ve geniş
valla sıparısı olusturduk bakalım ınsallah pısman etmez. Deri peddeki yalıtımı cok sevıyorum ama yaz ıcın kumaş ped kesınlıkle alacağım. Kullandıgınız yada onerdıgınız ayar varsa atabılır mısınız?

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Doğukan
şu an bunu kullanıyorum gayet memnunum fakat sizi tatmin etmezse reddit tarzı yerlerde atılan ayarlar var deneyip kendinize uygun olanı bulursunuz

Ekler

• hyperx ayar.jpg
    hyperx ayar.jpg
    118.8 KB · Hit: 18

Erdnckara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Erdinç Kara
şu an bunu kullanıyorum gayet memnunum fakat sizi tatmin etmezse reddit tarzı yerlerde atılan ayarlar var deneyip kendinize uygun olanı bulursunuz
cok tesekkur ederım hocam sagolun deneyecegım

Top Bottom