Neler Yeni

HyperX Gaming Klavye, Mouse, Kulaklık Seti

Uğur Altun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Uğur Altun
Instagram
uguraltunn_
Bütçe
5000

Bütçem kısıtlı olduğu için bu üç ürünü almayı düşünüyorum. HyperX markasının kaliteli olduğunu biliyorum, sizce bu ürünler alınır mı? Bütçemi en fazla 5000₺ çıkarabilirim. Bu fiyatı aşmayacak şekilde ya da daha uyguna fiyat performans klavye, mouse ve kulaklık tavsiyeniz varsa yorumda yardımcı olur musunuz?

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, pubg.
mouse darmoshark m3 kulaklık olarak ben kulakiçi kz markasından almanı öneririm hem yazın hem kışın rahat rahat kullanırsın şu an bende void elite var takamıyorum klima açık olmasına rağmen ve şöyle bir durum var ben kulaklığı 900 lira olduğu zamanlarda indirimle 600 e aldım 120 liraya kz kulaklık alan arkadaşım benden daha iyi ses kasıyor klavye olarakta redragon k530 öneririm amazonda 1100 civarı olması lazım

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo

Bütçem kısıtlı olduğu için bu üç ürünü almayı düşünüyorum. HyperX markasının kaliteli olduğunu biliyorum, sizce bu ürünler alınır mı? Bütçemi en fazla 5000₺ çıkarabilirim. Bu fiyatı aşmayacak şekilde ya da daha uyguna fiyat performans klavye, mouse ve kulaklık tavsiyeniz varsa yorumda yardımcı olur musunuz?
buneyla

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev
hepsi cop mouse fena degil sadece

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo

marka takintisi pismanliktir

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev

klavye xpg summoner ve ya 60% seviyorsan bir cok ucuz kaliteli klavyeler var mouse olarak ajazz veya darmoshark m3
Mesaj otomatik birleştirildi:

veya 499tl mm711 vardi itopyada

Top Bottom