Neler Yeni

İşlemcinin Macunsuz Gelmesi

tiger

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
emin güven
Geçmiş konularımda gördüğünüz gibi güçlü bir sistemim var ona rağmen her şey donuyor demiştim. İşlemcinin macunundan şüpheleniyorum , hazır sistem almıştım. Durduk yere donmaya başlamasının başka bir alakası olduğunu sanmıyorum asıl sorum şu eğer bu işlemci macunsuz olarak bana gönderildi ise garantiye verebilirmiyim?

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
umut şahin
Geçmiş konularımda gördüğünüz gibi güçlü bir sistemim var ona rağmen her şey donuyor demiştim. İşlemcinin macunundan şüpheleniyorum , hazır sistem almıştım. Durduk yere donmaya başlamasının başka bir alakası olduğunu sanmıyorum asıl sorum şu eğer bu işlemci macunsuz olarak bana gönderildi ise garantiye verebilirmiyim?
soğutucununda da mı macun yok yoksa soğutucunda macun var mı

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
macunsuz gelse bilgisayar direk kapanir

Wardom

80+
Macunsuz olsaydı ısınmasından dolayı pc kapanırdı.
Genede soğutucuyu çıkartıp bakabilirsiniz istiyorsanız.

mnyks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Eren kırmızı
Macunsuz olarak gelse açılmaz dostum. Çünkü çok aşırı ısınır ve kendiliğinden kapanır. Pc açıkken ısıs değerlerini kontrol et ona göre tekrar post aç yardımcı olalım

Reteekspisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
sosyeteDİNOZOR
Niye açılmıyor ki (. Bilmediğimden sordum

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Niye açılmıyor ki (. Bilmediğimden sordum
Islemcinin ustune herhangi bir sogutucu blogu koydugunda bu kesin temas ediyordur diye dusunuyosun ama aslinda bu gercek degil. Mikroskobik boyutta o kadar faazla bosluk var ki isi transferi verimli bir sekilde olamiyor. Termal macunda bu noktada devreye giriyor mikroskobik boyuttaki araliklari kapatarak.

cukumera21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hasan Kaya
Hocam macunsuz olsaydı sistem kapanırdı.

tiger

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
emin güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Macunsuz olarak gelse açılmaz dostum. Çünkü çok aşırı ısınır ve kendiliğinden kapanır. Pc açıkken ısıs değerlerini kontrol et ona göre tekrar post aç yardımcı olalım
Yük altındayken 67 derecelerde

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113