Neler Yeni

İtopya Kargom Gelmedi Hala

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kahraman Öztürk
Ayın 22 sinden beri yolda olan kargom eksik ürün olmuş ve hala dağıtıma çıkmadı sürekli beni aradılar kargonuz size ulaştımı hayır diyorum ve hala aynı şeyi soruyorlar bugün kayıp kargonz yola çıkmıştır teslimat kodu sizinle paylaşılıcaktır ayın 05.04.2022 oldu 18 gündür bekliyorum ve bana dediği şeyler boş kutuları getiremiyoruz. sadece ekran kartınız kutuyla gelicek ve iade ettiğinizde ise kutusuz bir şekilde iadenizi alıcağız.acaba bilgisayara bir şey oldu içnideki parçaları dğeiştirdilermi yada herhangi bir ikinci el koyma durumu mu oldu
12 dakikalık bir konuşma videom var izlersiniz dediğim gibi kaybolma falanlar filanlar denildi dolandırıcılık gibi

Son düzenleme:

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,128
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Öyle bir şey yok iki kutu geliyor birisi kasa diğeri parçaların boş kutusu kutusuz gelmemesi lazım yanlışlık var

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ayın 22 sinden beri yolda olan kargom eksik ürün olmuş ve hala dağıtıma çıkmadı sürekli beni aradılar kargonuz size ulaştımı hayır diyorum ve hala aynı şeyi soruyorlar bugün kayıp kargonz yola çıkmıştır teslimat kodu sizinle paylaşılıcaktır ayın 05.04.2022 oldu 18 gündür bekliyorum ve bana dediği şeyler boş kutuları getiremiyoruz. sadece ekran kartınız kutuyla gelicek ve iade ettiğinizde ise kutusuz bir şekilde iadenizi alıcağız.acaba bilgisayara bir şey oldu içnideki parçaları dğeiştirdilermi yada herhangi bir ikinci el koyma durumu mu oldu
Problem var. Hemen itopya müşteri hizmetlerine yazmalısın. Böyle olaylarda kargolar hırsızlıkda oluyor.

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
öyle bir şey yok hocam bir kutuda kasa ve diğer kutuda da bileşenlerin kutusu olacak şekilde gelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kahraman Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öyle bir şey yok iki kutu geliyor birisi kasa diğeri parçaların boş kutusu kutusuz gelmemesi lazım yanlışlık var
Bunu bana söyliye itopya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

öyle bir şey yok hocam bir kutuda kasa ve diğer kutuda da bileşenlerin kutusu olacak şekilde gelir
Evet sorunda o beni aradı ve kayıp siparişinizi bulduk ürünlerin seri numarasını değiştirildiği için boş kutular gelmiyicek dedi ama ekran kartı kutuyla gelicek iade talebinde bulunursanızda o şekil alınıcak

Evet sorunda o beni aradı ve kayıp siparişinizi bulduk ürünlerin seri numarasını değiştirildiği için boş kutular gelmiyicek dedi ama ekran kartı kutuyla gelicek iade talebinde bulunursanızda o şekil alınıcak

Ürünüm 1 tanesi eksik olduğu için bu zamana kadar dağıtıma çıkmadı ve kayıp olduğunu söylediler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,811
Üyeler
153,611
Son üye
prophet.00
Top Bottom