Neler Yeni

i3 13100F sistem için anakart önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan
Bu sistemde tüm oyunlarda düşük FPS almaktayım sorun anakarttan dolayı sanırım. Bu sistem için tam verim alabileceğim maksimum 4.000 TL bandında anakart önerisi alabilir miyim?

Adsz.png

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa Adem
anakart performansa etki etmez hocam benim bildiğim biostan gerekli ayarları yaptınızmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa Adem
kullandığınız anakart nedir hocam şuan ona göre birşeyler söyliyebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamamdır gördüm

hocam işlemcinizin frekansını sağlıyor anakart yani evet performansa etki etmez anakart ayarlara gelirsekde biostan xmp açın katkısı olur

birde oyun içi değerleriniz nelerdir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kullandığınız anakart nedir hocam şuan ona göre birşeyler söyliyebilirim

tamamdır gördüm

hocam işlemcinizin frekansını sağlıyor anakart yani evet performansa etki etmez anakart ayarlara gelirsekde biostan xmp açın katkısı olur

birde oyun içi değerleriniz nelerdir?

PUBG düşük ayarlarda 100-150 fps mesela. Format atmadan önce 100ü zor görüyordu bugün format attık bir tık arttı ancak halen az. Değerler daha fazla olmalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa Adem
PUBG düşük ayarlarda 100-150 fps mesela. Format atmadan önce 100ü zor görüyordu bugün format attık bir tık arttı ancak halen az. Değerler daha fazla olmalı.
youtubedaki benchmark larda i5 12400f ile maximumda 110-150 alınıyor hocam sizin işlemci daha düşük model ama düşük ayar dediniz yani normalde olabilir olmayabilirde

Top Bottom