Neler Yeni

i3-2400 & RX 480 Darboğaz sorusu!

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
400 TL'ye bu işlemciyi alabilirsiniz i5 3570ten iyi performans veriyor bu fiyata yapacağı darboğazı minimuma düşürecektir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özellikleri yukarı da yazdım. 2.El bir sistem zaten, Bütçem kalır kalmasına 300₺ de ne yapabilirim ki 300₺ ye

Benim bildiğim kadarı ile 720p bir monitör olduğu için İşlemci de o kadar yüke girmeyecektir.
Hocam yüksek çözünürlükte ekran kartına daha çok yük biner ve darboğaz ortadan kalkar. Çözünürlük ne kadar düşükse darboğaz o kadar fazla olur.

Emirrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İsmail Emir Karadiz
zaten çözünürlük düşük olunca ekran kartına yük binmiyor amd super resolution belki iş görebilir ama darboğaz yine olacak o işlemci ile maalesef
İşlemci yükü de düşüyor diye kurtarır diye düşündüm.

400 TL'ye bu işlemciyi alabilirsiniz i5 3570ten iyi performans veriyor bu fiyata yapacağı darboğazı minimuma düşürecektir.

Hocam yüksek çözünürlükte ekran kartına daha çok yük biner ve darboğaz ortadan kalkar. Çözünürlük ne kadar düşükse darboğaz o kadar fazla olur.
Hmm öğrenmiş oldum Teşekkür ederim, Bu attığınız işlemci daha fazla darboğaz yapmaz mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
İşlemci yükü de düşüyor diye kurtarır diye düşündüm.

Hmm öğrenmiş oldum Teşekkür ederim.
Tek tek toplayamaz mısınız sistemi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
hazır sistem almanı önermem bu fiyata. dediğin sistemi alıp işlemcisini attığımla değiştirmen en iyisi olacaktır.
Maalesef öyle bir şansım yok bütçe 5000₺ ve ancak 2.El veya hazıra 2.El kadar iyi sistem varsa alabilirim. :D

Emirrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İsmail Emir Karadiz
Aslında toplayabilirim belki bir sormam gerek bir dakika.

hazır sistem almanı önermem bu fiyata. dediğin sistemi alıp işlemcisini attığımla değiştirmen en iyisi olacaktır.
Daha fazla darboğaz yaşanmaz mı o işlemci ile

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
Hocam ne alakası var attığım işlemci her halükarda çok daha iyi.

Emirrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İsmail Emir Karadiz
Hocam ne alakası var attığım işlemci her halükarda çok daha iyi.
%4 lük bir performans artışı var gözüküyor. ondan şey yaptım, 400 tl boşuna bayılmayalım, ve bu arada tek tek toplama imkanım var, ancak yapamam ben o işi bu sistem kadar iyi fiyata çıkaramam, veya temiz bir sistem çıkaramam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
%4 lük bir performans artışı var gözüküyor. ondan şey yaptım, 400 TL boşuna bayılmayalım, ve bu arada tek tek toplama imkanım var, ancak yapamam ben o işi bu sistem kadar iyi fiyata çıkaramam, veya temiz bir sistem çıkaramam.
Tek tek toplamayı ben yaparım. Ayrıca %4 değil %20lere kadar çıkıyor en az.

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
%4 lük bir performans artışı var gözüküyor. ondan şey yaptım, 400 TL boşuna bayılmayalım, ve bu arada tek tek toplama imkanım var, ancak yapamam ben o işi bu sistem kadar iyi fiyata çıkaramam, veya temiz bir sistem çıkaramam
Bottleneck sitelerinde ki oranlar doğru degil bakma onlara boşuna

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,666
Üyeler
149,953
Son üye
glieser
Top Bottom