Neler Yeni

i5 12400f için bu soğutucu ideal mi fazla mı sizce

ensclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Enes çelikkaya
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
crazy
id cooling se 214 xt yeterlidir. (yada se 224xt) kalan paraya mesh kasa yükseltmesi daha iyi olur, o paraları bayılmaya gerek yok.

ensclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Enes çelikkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
id cooling se 214 xt yeterlidir. (yada se 224xt) kalan paraya mesh kasa yükseltmesi daha iyi olur, o paraları bayılmaya gerek yok.
mesh kasa yükseltmesi ne oluyor kanka onu anlamadım kasayı sat yenisini mi al diyon veya bi öneride bulunur musun şuna geç diye

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
O soğutucuya gerek yok. İyi de değil zaten. Hava soğutma yeterli olacaktır size.

cgelis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Gelis
merak ettim, daha cok goruntu icin mi yoksa sicakliklarla ilgili problem mi yasiyorsun? stok sogutucu gayet yeterli oluyor bende de ondan sordum.

ensclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Enes çelikkaya
merak ettim, daha cok goruntu icin mi yoksa sicakliklarla ilgili problem mi yasiyorsun? stok sogutucu gayet yeterli oluyor bende de ondan sordum.
sıcaklık değerlerine baktım 70 dereceyi geçiyor oyun oynarken stock soğutucu yani 2000tl bütçem var hangisi daha mantıklıysa onu yapacağım

cgelis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Gelis
OC yapmadiysan cok isinan bir islemci degil, stok sogutucu genelde yeterli oluyor. belki kasanda yeterince hava akimi olmayabilir.

ensclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Enes çelikkaya
OC yapmadiysan cok isinan bir islemci degil, stok sogutucu genelde yeterli oluyor. belki kasanda yeterince hava akimi olmayabilir.
yok yapmadım yani bizim ev de çok sıcak belki yaz ayı olduğu içindir ama ben ısınmasını istemiyorum oc nasıl yapacağım bu arada ben bu işlemciye yapmak istiyorum ve o zaman daha fazla ısınacak yani bi soğutucu şart
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi de kasanın içinde fan yok nerdeyse kocaman kasa göndermişler içinde 2 tane fan var geri kalan her yer boş

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
sıcaklık değerlerine baktım 70 dereceyi geçiyor oyun oynarken stock soğutucu yani 2000tl bütçem var hangisi daha mantıklıysa onu yapacağım
70 derece hiçbir şey kankam
çok harcama soğutmaya ısınmıyor zaten
sıvı değil hava soğutma al

cgelis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Gelis
yok yapmadım yani bizim ev de çok sıcak belki yaz ayı olduğu içindir ama ben ısınmasını istemiyorum oc nasıl yapacağım bu arada ben bu işlemciye yapmak istiyorum ve o zaman daha fazla ısınacak yani bi soğutucu şart

bi de kasanın içinde fan yok nerdeyse kocaman kasa göndermişler içinde 2 tane fan var geri kalan her yer boş
arkada 1 tane 120mm egsoz onde 3 tane 120mm takilabilen bir kasa, firsatin olunca 4 fana tamamlamani tavsiye ederim. bir de onu full mesh degil, on kapagi cikarip kullandiginda (eger cikiyorsa) belki fark gorebilirsin. kasa havalandirmasi sistemdeki diger parcalar icin de cok onemli, ozellikle ramler ve ekran karti icin bayagi faydasi oluyor.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

cgelis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Can Gelis

uzmani olmamakla beraber, oc icin z690 anakart gerekiyor diye biliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,956
Üyeler
142,058
Son üye
x4katsuk1
Top Bottom