Neler Yeni

İ5 12400f rtx 4060 20K

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa Adem
Bu fiyata bu sistem alınır mı https://www.incehesap.com/clutch-silver-oyuncu-bilgisayari-fiyati-45609/ yada 20kya iyi dediğiniz bir PC varmı bilgisayardan pek anlamıyorum forumda yeniyim yorumlarınızı bekliyorum:)
Hocam özellikle psu kalitesiz anakaet colorful kalitelimidir bilmem ama daha iyileri bence bulunabilir bu fiyata
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyata bu sistem alınır mı https://www.incehesap.com/clutch-silver-oyuncu-bilgisayari-fiyati-45609/ yada 20kya iyi dediğiniz bir PC varmı bilgisayardan pek anlamıyorum forumda yeniyim yorumlarınızı bekliyorum:)
Tebilon Vega DA1 sisteme bakabilirsiniz ryzen 5 5600 gigabyte rtx 4060 li olan

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam özellikle psu kalitesiz anakaet colorful kalitelimidir bilmem ama daha iyileri bence bulunabilir bu fiyata
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tebilon Vega DA1 sisteme bakabilirsiniz ryzen 5 5600 gigabyte rtx 4060 li olan
20-25k arası alınabilecek en iyi sistem bu mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa Adem
20-25k arası alınabilecek en iyi sistem bu mu
Kasa psu kalitesi var ramleri degistirebilirsiniz yani şöyle diyeyim attığınız PC de psu yok gibi bişey çok kalitesiz ve 500w kasa desen oda aynı ramler hakkında bilgim yok ekran kartı pny marka yani gigaybte kadar iyi değil ebnce evet bu fiyata en iyi 4060 Li sistem bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasa psu kalitesi var ramleri degistirebilirsiniz yani şöyle diyeyim attığınız PC de psu yok gibi bişey çok kalitesiz ve 500w kasa desen oda aynı ramler hakkında bilgim yok ekran kartı pny marka yani gigaybte kadar iyi değil ebnce evet bu fiyata en iyi 4060 Li sistem bu
Tamamdır teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,834
Üyeler
147,787
Son üye
Furyist
Top Bottom