Neler Yeni

i7-2600 işlemcime hangi ekran kartını önerebilirsiniz ? Aklımda gtx 1660 super

Cikilipof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Yetim
Hali hazırda kullandıgım ekran kartımı guncellemek istiyorum anakartım = GIGABYTE GA-H77-DS3H, gtx 1660 super 6gb almayı dusunuyorum sizce darboğaz vs yaparmı veya başka öneriniz varsa nedir yardım edermisiniz ?

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Kadir Efe Ulusoy
ekran kartı alma dostum sen 1 sene ıdare etmez taksitle 17klık sistemi almaya çalış

Cikilipof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Taha Yetim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartı alma dostum sen 1 sene ıdare etmez taksitle 17klık sistemi almaya çalış
neden 1 sene idare etmez dediniz. internetten testlerine bakmıştım fps gayet guzel gorunuyordu bu işlemcim ve anakartımıda uzun suredir sağlıklı şekilde kullanıyorum.Amacım şuan benı 1,2 sene idare edecek oyun oynatacak ekran kartı almak zaten,sornasında gerekli sistem güncellemesini yapacağım. 2. el bakıyorum suan 3.500 tl cıvarı bahsettiğim ekran kartı

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Hali hazırda kullandıgım ekran kartımı guncellemek istiyorum anakartım = GIGABYTE GA-H77-DS3H, gtx 1660 super 6gb almayı dusunuyorum sizce darboğaz vs yaparmı veya başka öneriniz varsa nedir yardım edermisiniz ?
Direkt yeni sistem alman daha iyi olur ama bütçen yoksa üzmez yani güzel kart halen daha

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
zamanında 4770 civarı bir işlemci için maks 1070 fenan diyorlardı ki elindeki işlemci bence darboğaza uğrar ama tam emin değilim

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,952
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Çok deneyebileceğim bir ikili değil fakat darboğaz yaparsa şaşırmazdım.

Top Bottom