Neler Yeni

i9-13980HX RTX 4090 32gb RAM Laptopum çok düşük fps veriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
oğuz altuncu
Arkadaşlar merhaba. Yeni aldığım laptoptan beklentimin çok çok altında bir performans alıyorum. Tek oynadığım oyun Dota 2 full ayarlarda aldığım fps 90 civarı. Rise Online'da denedim ondada 50 fps alıyorum. çok daha yüksek almam gerektiği halde ne yaptıysam bir çözüm bulamadım. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.
Laptopum Asus ROG Strix 18 G834JY
Intel Core i9-13980HX
32GB RAM
2TB SSD
NVIDIA GeForce RTX 4090 16 GDDR6
18 inç QHD+, 240 Hz

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
emre kayış
Laptopun destek sayfasından sürücüleri bulup kurun öyle deneyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
oğuz altuncu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptopun destek sayfasından sürücüleri bulup kurun öyle deneyin
Laptopu daha yeni aldım sıfır. İlk açtığımda en az bi 2 saat kendi kendine sürdü kurulumu. tam olarak nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Ekran kartı dışında başka hangi sürücüye bakayım. Manuel olarak indirip tekrar mı kurayım. yoksa Bi format atıp sürücüleri öyle mi kurayım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Kadir Çelik
nvidia ayarlarında whisper diye bir mod var ona bakar mısın açık mı kapalı mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
emre kayış
Laptopu daha yeni aldım sıfır. İlk açtığımda en az bi 2 saat kendi kendine sürdü kurulumu. tam olarak nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Ekran kartı dışında başka hangi sürücüye bakayım. Manuel olarak indirip tekrar mı kurayım. yoksa Bi format atıp sürücüleri öyle mi kurayım?
Manuel olarak indirip kurun. Çözülmez ise Format atar tekrar sürücü kurulumu yaparsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
oğuz altuncu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şarza takılı kullanıyorsunuz değilmi?
evet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Manuel olarak indirip kurun. Çözülmez ise Format atar tekrar sürücü kurulumu yaparsiniz
bilgisayarı daha yeni aldım neden böyle oldu anlamadım ancak fabrika ayarlarına döndürüp sürücüleri manuel olarak kuracagım. peki ekran kartı sürücüsü dısında güncellemem gereken sürücüler hangileri acaba?

Top Bottom