Neler Yeni

Youtube İçerik Fikri Önerebilir Misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bedirhan Kuruçay
Öncelikle herkese iyi forumlar.
Yeni bir youtube kanalı açtım ve bilgisayar donanımı, bilgisayar parçaları üzerine videolar çekiyorum önerebileceğiniz konu veya ilk videom hakkındaki görüşlerinizi burada cevap olarak veya videoya yorum atarak belirtebilirseniz beni çok mutlu edersiniz.

YouTube kanalım: https://www.youtube.com/channel/UCT9Dny5SMYZlDpDn-mI5Jiw

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
Yeni bir youtube kanalı açtım ve bilgisayar donanımı, bilgisayar parçaları üzerine videolar çekiyorum önerebileceğiniz konu veya ilk videom hakkındaki görüşlerinizi burada cevap olarak veya videoya yorum atarak belirtebilirseniz beni çok mutlu edersiniz.

böyle ekran kartı veya bileşen karşılaştırmaları yapan bissürü iyi kanal var ve izlenmeleri çok fazla açıkcası onlar yerine ben seni tercih etmem :/

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Karizma yakıyor hee

Ekler

• Screenshot_20210411-235924_Opera.jpg
    Screenshot_20210411-235924_Opera.jpg
    56.6 KB · Hit: 95

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Haklısın ama kendimi geliştirerek bir noktaya kadar ilerleyebileceğimi hedefliyorum .Yorumun için teşekkürler.
Abone oldum güzel konsept ama bu konseptte senden başka ve senden şu anda daha fazla kitleye sahip olan kişiler var ama sen farklı şeyler yaparak dime neden olmasın ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bedirhan Kuruçay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
umarım ileride alırım da bir videosunu çekebilirim :)
İnşallah alırsın bir de ilk videodan direkt olarak kendini göstermen kamerada gözükmen iyi olmuş, çekinmiyorsun inşallah başarılı olursun. Bu konseptte bir kanal haftada en az 1 video atmalı.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Biraz fazla boş konuşmuşsun atlaya atlaya baktım. Videonun tamamının izlenmesi zor onu söyleyeyim.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

sana önerebileceğim bir şey var tempoyu arttır videonun başında girmem ile çıkmam bir oldu biraz canlan en basitinden donanım arşivinin videoya girişine bak sende öyle ol canlan biraz

ve alınma ama çok gereksiz şeyleri ekleyip durmussun konuşucağın tek şey konun olsun kanal yeni dolar öle dolar böle gibi şeyler çok boş alınma yani ama böyle o 3 kartı neden karşılaştırdın onu bile bilmiyorum çok daha iyi inceleme yapan kanallar var ve içerikleri kaliteli alınma ama kimsenin seni izleyeceğini sanmam

farklı şeyler yapmadığın sürece örnek 1 milyon abonesi olan o teknoloji kanalının yapmadığı bir şey yap ki izleyici onda bulamadığını sende bulsun ki seni izlesin yoksa sen sıradan bu türde karşılaştırma videoları yaparsan o iş biraz yaş.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Bedirhan Kuruçay
bilgisayar kır evet dogru al bir tane dandik bilgisayar çeşitli fanteziler uygula en azından kanalına adam çekersin hep yapmak istediğim şey :D
dünyanin en fantezik bilgisayarına sahibim zaten.karton kutuya lapop anakartı takıp ram hdd vs taktım birtek bios pili kaldı :) (yeni içerik için spoiler olsun)

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
Mehmet
Dost acı konuşur diyerek başlıyorum.
Öncelikle bu 3 kartı niye aynı videoya koydun? Alakasız 3 kart, rx570 1050ti'ı bi tokatlar bi tokatlar...
Bir şeylerden bahsettiğin videoyu ayrıca çekmelisin. Bir yt kanalında en nefret ettiğim şey izlemeye geldiğimden alakasız şeyler izlemektir. Açık açık belki de biraz kabaca konuşuyorum ancak "Kart karşılaştırma videosuna gelmişsem senin yt kanalını yeni açısından banane?" Yani ondan bahsedeceksen ona bir video ayırabilirsin veya en azından bir dk,sn belirt oraya ışınlanayım.
Kameraya biraz daha bakabilirsin, mizaç meselesi ancak ben kameraya bakıp konuşmanı tercih ederim.
Laflar ağzından herkesin net seçebileceği şekilde çıkmalı.

Bunlar bir dk izlemeden ilk kafamda oluşan fikirler, arkadaşların da dediği gibi piyasa kart karşılaştırması dolu. Seni neden tercih edeyim sorusuna bir cevap oluşturmalısın. Bir güzel sebep sun ki ben kart karşılaştırmaları için özel olarak senin kanalını seçeyim.

Söylediğim şeyler belki biraz ağır geliyor kulağa ama kendimi geri tutmadım, ne eksiğini gördüysem söyledim ki daha iyisini yapabilesin. Söylediğim hiçbir şeyi yoluna engel etme, kendince değerlendir ve mantıklı bulduklarını cebe atıp ilerlemene devam et. Hiçbir eleştiriyle yıkılma, üzülme; bağrına bas ve daha iyi bir yol çiz.
Bol şans!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,780
Üyeler
141,626
Son üye
jinkazama.
Top Bottom