Neler Yeni

iCloud yedeği geri yükleme

SavageTRN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Turan
Dostlar selamlar. Bundan 1.5 ay kadar önce iphone 11 kullanıyordum ve bazı durumlardan dolayı satmam gerekti. her şey çok aceleye geldi ve yedekleme şansı bulamadım. Sonrasında android bir telefona geçince fotoğraflarımın gitmesine çok üzüldüm çünkü üniversite 1. sınıf 2. sınıf zamanlarımdan bir sürü anı vardı. Sonradan aklıma geldi ve laptop'uma icloud'un uygulamasını yükledim ve orada "yedeklemeler" adı altında bir sekmede 28GB'lık bir veri olduğunu gördüm. Sizce bu yedeğin içinde fotoğraflarım ve başka önemli bilgilerim var mıdır ? Var ise bunlara nasıl erişebilirim ? iOS bir cihaz yok elimde sadece android var ve windows laptop'umda yüklü icloud uygulamam var.. Kısacası buradaki verileri yeni telefonuma aktarmak istiyorum. Teşekkürler

Ekler

• Ekran görüntüsü.png
    Ekran görüntüsü.png
    57.2 KB · Hit: 22

şahin doğan

80+ Platinum
Fotoğraflar 1.9, Whatsapp 2.2 GB. Bu 28 GB nereden geliyor? iCloud.com'a girip fotoğrafları bilgisayara indirebilirsin.

SavageTRN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Turan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fotoğraflar 1.9, Whatsapp 2.2 GB. Bu 28 GB nereden geliyor? iCloud.com'a girip fotoğrafları bilgisayara indirebilirsin.
işte bende o 28GB'ın nereden geldiğini ve ne içerdiğini merak ediyorum ama bilmiyorum. Onun haricinde icloud'un içinde 214 fotoğraf mevcut ama 1000 küsür kayıp var ve istediğim fotoğraflar yok. Belki o 28GB'ın içerisinde aradığım fotoğraflar olduğunu düşünüyorum ama bu yedekleri nasıl pc'me aktaracağımı bilmiyorum

yenigeldim

80+ Silver
28 gb telefon yedeği. bir iPhone alıp o yedeği açarsan telefonun son yedeklendiği haldeki gibi aynen gelir. fotoğrafların da çıkabilir içinde.

şahin doğan

80+ Platinum
işte bende o 28GB'ın nereden geldiğini ve ne içerdiğini merak ediyorum ama bilmiyorum. Onun haricinde icloud'un içinde 214 fotoğraf mevcut ama 1000 küsür kayıp var ve istediğim fotoğraflar yok. Belki o 28GB'ın içerisinde aradığım fotoğraflar olduğunu düşünüyorum ama bu yedekleri nasıl pc'me aktaracağımı bilmiyorum
Dostum iCloud.com'a girip hangi fotoğraflar var yok bakıyorsun zaten. Sonra bilgisayara indirip telefona atıyorsun.

SavageTRN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Turan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
28 gb telefon yedeği. bir iPhone alıp o yedeği açarsan telefonun son yedeklendiği haldeki gibi aynen gelir. fotoğrafların da çıkabilir içinde.
tam düşündüğüm gibi o zaman. peki elimde iphone olmadan bunu yapmamın bi yolu olabilir mi acaba ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,755
Üyeler
158,660
Son üye
Fursty3725
Top Bottom