Neler Yeni

icloudda fotoğraf seçme

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
iphone 5s cihazım var ve telefonumu sıfırlayacağım 5bin küsür fotoğrafdan bilgisayara bağlayarak yaklaşık 3bin küsürünü aldım fakat kalanlar icloudda duruyor bunları da clouddan bilgisayarıma almak istiyorum bilgisayardan cloudu açıp fotoğraflar sekmesine geldiğim zaman 2bin küsür fotoğraf çıkıyor bunları seçip clouddan bilgisayarıma indiricem fakat şöyle bir sorun var aynı anda ben tüm fotoğrafları seçemiyorum ekranda gözükenleri sol tık ile ne kadar gözüküyorsa seçiyorum daha sonra aşağı kaydırmaya çalıştığımda olmuyor ve bu yüzden tüm fotoğrafları seçemiyorum elimle teker teker seçmekten başka bir yol var mı yoksa hepsini seçebiliyorum da ben mi görmüyorum biraz uzattım kusura bakmayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

iphone 5s cihazım var ve telefonumu sıfırlayacağım 5bin küsür fotoğrafdan bilgisayara bağlayarak yaklaşık 3bin küsürünü aldım fakat kalanlar icloudda duruyor bunları da clouddan bilgisayarıma almak istiyorum bilgisayardan cloudu açıp fotoğraflar sekmesine geldiğim zaman 2bin küsür fotoğraf çıkıyor bunları seçip clouddan bilgisayarıma indiricem fakat şöyle bir sorun var aynı anda ben tüm fotoğrafları seçemiyorum ekranda gözükenleri sol tık ile ne kadar gözüküyorsa seçiyorum daha sonra aşağı kaydırmaya çalıştığımda olmuyor ve bu yüzden tüm fotoğrafları seçemiyorum elimle teker teker seçmekten başka bir yol var mı yoksa hepsini seçebiliyorum da ben mi görmüyorum biraz uzattım kusura bakmayın
özetle: ben bu 2bin küsür fotoğrafı nasıl tek seferde iclouddan bilgisayarıma indiririm

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
İcloud'un PC için programı vardı. Onu indirip denediniz mi ?

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dediğiniz uygulamayı indirdim
1595207342099.png
böyle bir sekme var fotoğraflarda seçeneklere bastığım zaman
1595207377080.png
yanlızca bu 2 seçenek var internetten izlediğim videolarda burada ''Yeni Fotoğraf ve Videoları PC'me indir'' diye bir seçenek de vardı fakat bende yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

İcloud'un PC için programı vardı. Onu indirip denediniz mi ?

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Burada detaylı olarak anlatılmış. İsterseniz buna bakarak bir yapın.

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Burada detaylı olarak anlatılmış. İsterseniz buna bakarak bir yapın.
ben mi bir yeri kaçırıyorum anlamadım bu sayfadaki adımları uygulamıştım telefonumdan da gerekli işlemleri yaptım ama clouddan bilgisayarıma hala indiremiyorum

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Belgelerim kısmında ICLOUD klasörü geliyordu bunu yükledikten sonra. Yanlış hatırlamıyorsam.

Teker teker fotoğrafları indirip. Oradan koplayacaksınız galiba en son çare :(

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
1595209434408.png
bu sekmede beklediğimden daha çok fotoğraf buldum şimdi bilgisayar atıyorum bunları hallettim gibi galiba yardımın için teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,976
Üyeler
154,162
Son üye
felina0
Top Bottom