Neler Yeni

İcra süreçlerini iyi bilen birisi yardımcı olabilir mi ?

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Selahattin darılmaz
Merhaba 1 sene önce bir kaza yaptım , araç benim aracımda karşıdaki araba ise kiralık araç , kusurlu bendim ve kaskom herşeyi karşıladı ve sorunu ortadan kaldırmıştı ancak bu gün icra takibi eve geldi , dosyaya göre kiralık araç tam 6 gün tamirde olduğu için çalışamamış ve 17.400 tl zararım var olarak açıklama yapmış ama bana yansıtılan tutar haberim olmamasına rağmen burda 1800 tl faiz kâğıt paraları ve vekil parası Ike beraber 24.350 tl yi buluyor ve başıma ilk defa böyle birleyen geldi ne yapmam gerekiyor nerelere başvurmam lazım bilmiyorum önerilerinize açığım.

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Selahattin darılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu kaskoya devredin.
Bunu kaskoyla konuştum ancak kasko ödeyeceği kısmı Ödemiş ancak bu şirkete zarar olarak gözüktüğü için benim ödemem gerektiğini söylediler.

Farex

80+ Silver
Bunu kaskoyla konuştum ancak kasko ödeyeceği kısmı Ödemiş ancak bu şirkete zarar olarak gözüktüğü için benim ödemem gerektiğini söylediler.
Normalde onu da ödemesi gerekiyor diye biliyorum eğer ödemiyorlarsa dava ile uğraşma daha çok zararlı çıkarsın cebinden daha fazla masraf çıkar ve sen strese girersin öde kurtul yakınımın başına geldiği için biliyorum.

Top Bottom