Neler Yeni

İçten Bir Erkek Kokusu Nasıl OLuşturulur?

Glass_Cat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
SANANE KARDEŞŞŞ
Kız arkadaşlarımı koklayınca parfüm, deodorant değil de özden bir kadın kokusu hissedebiliyorum. Erkek arkadaşlarım da aynı şekilde kendi kokuları var. Fakat ben terden başka bir şey kokmuyorum. Parfüm deodorant kullansam bile terle karışık parfüm kokuyor. Hadi ter kokusu engelleyiciyle bastırdın kokuyu. Ee sadece parfüm kokuyor. Yine kendi kokum değil. Yıllardır çok kafaya takmayıp uğraştığım bir konu ama artık kendimde rahatsız olmaya başladım.

Nane, limon gibi keskin aromalarla kendime bir "koku" yapsam nasıl olur? Ter kokusunun yoğunluğunu nasıl azaltırım? Ter için deodorant kullanmak istemiyorum dediğim gibi. Sanırım sırf bu konu için 400 TL harcayabilirim. Aklınızın almayacağı kadar bakım ürünüm var. 16 yaşındayım ve erkeğim.

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,821
İsim
DefKot
Kız arkadaşlarımı koklayınca parfüm, deodorant değil de özden bir kadın kokusu hissedebiliyorum. Erkek arkadaşlarım da aynı şekilde kendi kokuları var. Fakat ben terden başka bir şey kokmuyorum. Parfüm deodorant kullansam bile terle karışık parfüm kokuyor. Hadi ter kokusu engelleyiciyle bastırdın kokuyu. Ee sadece parfüm kokuyor. Yine kendi kokum değil. Yıllardır çok kafaya takmayıp uğraştığım bir konu ama artık kendimde rahatsız olmaya başladım.

Nane, limon gibi keskin aromalarla kendime bir "koku" yapsam nasıl olur? Ter kokusunun yoğunluğunu nasıl azaltırım? Ter için deodorant kullanmak istemiyorum dediğim gibi. Sanırım sırf bu konu için 400 TL harcayabilirim. Aklınızın almayacağı kadar bakım ürünüm var. 16 yaşındayım ve erkeğim.
Benim deodorant kokum ve parfüm kokum hafif birbirine karışıyor bana özel bir koku gibi oluyor deodorant ve parfüm kokusunun uyumunu iyi ayarlayın

Glass_Cat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
SANANE KARDEŞŞŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim deodorant kokum ve parfüm kokum hafif birbirine karışıyor bana özel bir koku gibi oluyor deodorant ve parfüm kokusunun uyumunu iyi ayarlayın
Dediğim gibi ter kokumla karıştıkları için saf parfüm kokusunu alamıyorum. Bana ter kokumu kökten veya çok aza indirrecek bir şey lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,313
İsim
Diyarhan
Yediklerin ten kokunu değiştirir. Benim burnum direkt insan teninin kokusunu alıyor gözüm kapalı kim olduğunu anlayacak şekilde. Losyon krem tarzı ürünler hoş bir koku verir.

Glass_Cat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
SANANE KARDEŞŞŞ
Düzenli olarak (Hergün aksatmadan tükettiğim) Soda, tatlı - acı biber, kanlı tavuk eti. @Sadece Ölüler Görür
Dediğin kremler var ama onlar da sadece kokuyla karılşıyor.

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3

Her gün sabah evden çıkmadan önce duşunu al.
Ağır parfümler kullanma.
Baharatlı yiyecekleri yeme veya azalt.
Burnun kendi ten kokunu algılamaz çünkü alışık oluyor.

Glass_Cat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
SANANE KARDEŞŞŞ
Ağır parfümler kullanma.
Doğru ya. Ben eti hep aşşırı baharatlı yerim. Birde tavuk etini aksatmadan her gün yiyorum. Biraz araştırayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ağır parfümler kullanma.
Dediğiniz gibi yapacağım. Teşekküğrler.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,971
Üyeler
149,115
Son üye
mustafakiilic1
Top Bottom