Neler Yeni

Öneri ID-COOLING ZoomFlow 240 XT Soğutucu Müşteri Deneyimi

HyperBTW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
emre
6009A430-A365-4A61-99C2-734602BAB298.jpeg
48AD6190-5F6D-4FF1-9799-AAB5BD2D33C6.png
Ürün Linki: https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-zoomflow-240-xt-argb-4-pin-pwm-islemci-sivi-sogutucu

Dostlar öncelikle hepinize merhaba. Bu konuya değinebilmek için foruma üye olup konu açıyorum dinlemenizi tavsiye ederim.

İki gün önce forumda gördüğüm indirim sebebi ile ID-COOLING ZoomFlow 240 XT sıvı soğutucuyu sipariş ettim ama daha sonra ürün hakkında yorum ve değerlendirme bulamadığım için iade etmek istedim.

Ürünün satıldığı siteye gidip 16.04.2022 tarihinde iade talebi oluşturdum ve bugün pazar günü olmasına rağmen bir geri dönüş aldım.

Cep telefonum çaldı ve telefonu açtığımda Ali Bey Gelbura sitesinden aradığını ve neden iade etmek istediğimi sordu. Ürün hakkında hiç yorum bulamadığımı ve tereddüt ettiğimi söyledim. Ardından Ali Bey kendisininde ürünü Ryzen 9 5950x işlemci ile full overclockta kullandığını ve stres testinde 79 80 dereceyi geçmediğini söyledi ve bende İşlemcinin ne kadar ısındığı hakkında bir fikrim olmadığını ve soğutucuyu Ryzen 5600x ile kullanacağımı söyledim.

Burada Ali Bey bana ürünü açıp kullanmamı ve 14 gün boyunca denenemi söyledi. Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya ürünü beğenmezseniz bizzat beni kendi telefon numaramdan geri arayabilirsiniz dedi.
Ürün Türkiye topraklarına gireli 3 ay gibi bir süre oluyormuş ve haliyle tanıtım amaçlı bu fiyattan satıp daha çok kullanıcıya ulaşmak istediklerini belirtti.
İD Cooling markasının son derece müşteri odaklı olduğunu söyleyip herhangi bir sorunda iade alacaklarını da söyledikten sonra ürünü iade etmekten vazgeçtim.

Akşam eve gittiğimde soğutucuyu deneyip konuya gerekli güncellemeleri yapacağım.

Eğer ki bir sıvı soğutma almayı düşünüyorsanız veya alacaksanız bu ürünü bir düşünün derim. 14 gün kullanıp memnun kalmazsanız iade alırız demeleri beni oldukca şaşırttı ve ilk defa bu kadar ilgili bir müşteri temsilcisi gördüm.

İlk konum olduğu için hatalar olabilir veya uzun tutmuş olabilirim ama benim gibi bütçesi kısıtlı olup iyi bir ürün almak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak adına bu konuyu açıyorum. İyi forumlar

dipnot: ürünün indirimi yarın gece bitiyor ve fiyatı 1800 liraya çıkacak.

Son düzenleme:

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Ürün Linki: https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-zoomflow-240-xt-argb-4-pin-pwm-islemci-sivi-sogutucu

Dostlar öncelikle hepinize merhaba. Bu konuya değinebilmek için foruma üye olup konu açıyorum dinlemenizi tavsiye ederim.

İki gün önce forumda gördüğüm indirim sebebi ile ID-COOLING ZoomFlow 240 XT ışıklı soğutucuyu sipariş ettim ama daha sonra ürün hakkında yorum ve değerlendirme bulamadığım için iade etmek istedim.

Ürünün satıldığı siteye gidip 16.04.2022 tarihinde iade talebi oluşturdum ve bugün pazar günü olmasına rağmen bir geri dönüş aldım.

Cep telefonum çaldı ve telefonu açtığımda Gelbura sitesinden aradığını ve neden iade etmek istediğimi sordu. Ürün hakkında hiç yorum bulamadığımı ve tereddüt ettiğimi söyledim. Ardından Ali Bey kendisininde ürünü Ryzen 9 5950x işlemci ile full overclockta kullandığını ve stres testinde 79 80 dereceyi geçmediğini söyledi ve bende İşlemcinin ne kadar ısındığı hakkında bir fikrim olmadığını ve soğutucuyu Ryzen 5600x ile kullanacağımı söyledim.

Burada Ali Bey bana ürünü açıp kullanmamı ve 14 gün boyunca denenemi söyledi. Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya ürünü beğenmezseniz bizzat beni kendi telefon numaramdan geri arayabilirsiniz dedi.
Ürün piyasaya çıkalı 3 ay gibi bir süre oluyormuş ve haliyle tanıtım amaçlı bu fiyattan satıp daha çok kullanıcıya ulaşmak istediklerini belirtti.
İD Cooling markasının son derece müşteri odaklı olduğunu söyleyip herhangi bir sorunda iade alacaklarını da söyledikten sonra ürünü iade etmekten vazgeçtim.

Akşam eve gittiğimde soğutucuyu deneyip konuya gerekli güncellemeleri yapacağım.

Eğer ki bir sıvı soğutma almayı düşünüyorsanız veya alacaksanız bu ürünü bir düşünün derim. 14 gün kullanıp memnun kalmazsanız iade alırız demeleri beni oldukca şaşırttı ve ilk defa bu kadar ilgili bir müşteri temsilcisi gördüm.

İlk konum olduğu için hatalar olabilir veya uzun tutmuş olabilirim ama benim gibi bütçesi kısıtlı olup iyi bir ürün almak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak adına bu konuyu açıyorum. İyi forumlar

Hocam yeni aldım kullanıyorum ilk izlenim çok güzel.

Ekler

• IMG_20220416_223251.jpg
    IMG_20220416_223251.jpg
    1.2 MB · Hit: 90

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,024
İsim
Bilal Tepe
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

İki gün önce forumda gördüğüm indirim sebebi ile ID-COOLING ZoomFlow 240 XT ışıklı soğutucuyu sipariş ettim ama daha sonra ürün hakkında yorum ve değerlendirme bulamadığım için iade etmek istedim.

Cep telefonum çaldı ve telefonu açtığımda Gelbura sitesinden aradığını ve neden iade etmek istediğimi sordu. Ürün hakkında hiç yorum bulamadığımı ve tereddüt ettiğimi söyledim. Ardından Ali Bey kendisininde ürünü Ryzen 9 5950x işlemci ile full overclockta kullandığını ve stres testinde 79 80 dereceyi geçmediğini söyledi ve bende İşlemcinin ne kadar ısındığı hakkında bir fikrim olmadığını ve soğutucuyu Ryzen 5600x ile kullanacağımı söyledim.

Ürün piyasaya çıkalı 3 ay gibi bir süre oluyormuş ve haliyle tanıtım amaçlı bu fiyattan satıp daha çok kullanıcıya ulaşmak istediklerini belirtti.

Bu arada ürün harbi kaliteli memnun kalırsın pf240 dan vs daha iyi

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İd cooling yüzünden PC zarar görürse zararın tamamıni karşılıyorlar.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Bildiğim tüm testleri yaptım. Soğutma harika. Pompa sesi yok. Argb Ler çok iyi.

HyperBTW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Şuan Şehir dışındayım ve biostan fan ayarını duzenlemwdim siz kurulum yapınca deneyip paylaşırsanız sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

görüntüsü de oldukça güzel gözüküyor hayırlı olsun. Hangi işlemci ile kullanıyorsunuz ve hangi testlerde hangi dereceleri gördünüz
5600 ile kullanıyorum. 38 derece boşta. 57 derece yükte. Aida64 testini ben yaptım. Oğlum başka testlerde yapmış. Genelde bu civarlarda. Tek sorun işlemci boşta iken fanların yüksek devirde calismasiydi. Onuda biostan çözeriz inşallah.

Kurulum çok kolay oldu. İlk defa sıvı soğutma montajı yaptım.

HyperBTW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan Şehir dışındayım ve biostan fan ayarını duzenlemwdim siz kurulum yapınca deneyip paylaşırsanız sevinirim.

5600 ile kullanıyorum. 38 derece boşta. 57 derece yükte. Aida64 testini ben yaptım. Oğlum başka testlerde yapmış. Genelde bu civarlarda. Tek sorun işlemci boşta iken fanların yüksek devirde calismasiydi. Onuda biostan çözeriz inşallah.

tabii ki akşam deneyimleyip eklerim.

kurulumunu daha yapmadığım icin biraz çekiniyorum bir sürü parça var ama dediğiniz gibiyse zorlanacağımı sanmıyorum

burak9956

80+ Bronze
Soğutucu hakkındaki yorumlar olumlu ama müşteri temsilcisinin geri dönüşü çok amatörce geldi.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Hocam iş cooling kendi sitesinde 3 tane video paylaşmış. Sırayla kutu açılımı pompanın montajı ve en son kabloların montajı. Ben videolara bakıp oğlumla birlikte montajı yaptık.

Soğutucu hakkındaki yorumlar olumlu ama müşteri temsilcisinin geri dönüşü çok amatörce geldi.
Sipariş verdikten 1 gün sonra teslim aldım. Sitede şuan bile hazırlanıyor yazıyor. Kargo bilgisi hic gelmedi. Sanki daha acemiler gibi amatorlukleri ondandır.

HyperBTW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
emre
sitede biraz amatörce o konuda haklısınız ama ben ilk defa kendi telefon numaramdan bir müşteri temsilcisi tarafından arandım ve telefondaki tavrı oldukca iyiydi.

Hocam iş cooling kendi sitesinde 3 tane video paylaşmış. Sırayla kutu açılımı pompanın montajı ve en son kabloların montajı. Ben videolara bakıp oğlumla birlikte montajı yaptık.

Sipariş verdikten 1 gün sonra teslim aldım. Sitede şuan bile hazırlanıyor yazıyor. Kargo bilgisi hic gelmedi. Sanki daha acemiler gibi amatorlukleri ondandır.
teşekkür ederim oradan bakıp yaparım

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom