Neler Yeni

iddia oynamakla alakalı.

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Mahmut-Yılmaz
17 yaşındayım dolayısıyla siteden oynayamıyorum, bayiye gittiğimde alıyorlar ancak o da çok uzak kalıyor.
Siteden nasıl oynayablirim babamı falan üye yapsam kendi papara kartımı falan bağlasam para atıp oynayabilme şansım var mı?

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,608
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
hocam size bir buyuk tavsiyesi. ben de cok oynadim. her hafta kupon yapiyordum. elime gelen elimden gidenden az oldu hep. ustune hirs ve bagimliligi var. valla oynama, berbat bir sey. gece uyku girmiyor goze.

TahinPekmez

80+ Silver
bosver oynama, haram islerle.ugrasma. zarar edersin

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Mahmut-Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam size bir buyuk tavsiyesi. ben de cok oynadim. her hafta kupon yapiyordum. elime gelen elimden gidenden az oldu hep. ustune hirs ve bagimliligi var. valla oynama, berbat bir sey. gece uyku girmiyor goze.
dostum abim haklısın ama ben hırslanmıyorum eglencesine oynuyorum cidden. kendimi kontrol edebiliyorum her seferinde sadece dediğim şey oluyor mu onu merak ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bosver oynama, haram islerle.ugrasma. zarar edersin
dostum soruda onu sormuyorumki ama :)

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Muhammet
Sıkıntı olmaz hocam ama numaran el altından satılıyor benim bildiğim, illegal bet siteleri her gün mesaj atıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca kendi banka hesabından, kendi iddia üyeliğine para atabiliyorsun. Bankadaki TC ile İddia sitesindeki TC'nin eşleşmesi lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ebubekir usta
haramda huzur ararsan huzur haram olur hiç bulaşma.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,777
İsim
Mert Can Ergün
17 yaşındayım dolayısıyla siteden oynayamıyorum, bayiye gittiğimde alıyorlar ancak o da çok uzak kalıyor.
Siteden nasıl oynayablirim babamı falan üye yapsam kendi papara kartımı falan bağlasam para atıp oynayabilme şansım var mı?
Papara olmuyor ziraat 3 TL alıyor

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Enes Sayar
tc istemeyen siteler var

SystemGC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ahmet Unsal
Dostum yaşın daha genç büyüğün olarak oynamanı tavsiye etmem.
Bundan 2 ay önce 3K aldım bir kupondan, Sonra katlarım bu parayı diyorsun ama maalesef ki eksiye düşüyorsun.

Nacizane tavsiyem yatırım yapmaya bak. Ailen ile konuş senin adına hisse hesabı açsınlar.

Aykut D.

80+ Gold
Dostum yaşın daha genç büyüğün olarak oynamanı tavsiye etmem.
Bundan 2 ay önce 3K aldım bir kupondan, Sonra katlarım bu parayı diyorsun ama maalesef ki eksiye düşüyorsun.

Nacizane tavsiyem yatırım yapmaya bak. Ailen ile konuş senin adına hisse hesabı açsınlar.
Borsa yatırımi daha mantıklı.

SystemGC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ahmet Unsal
Borsa yatırımi daha mantıklı.

Kardeşimiz şimdi 17 yaşında ve öğrenmeye açık birisi. Sanırsam bu yıl üniversiteye sınavına girecek yaşından anladığım kadarıyla. Öğrenmeye açık birisi ise araştırsın baksın neyin yanlış olduğunu ve doğru olduğunu kendisi daha iyi görecektir. Tabi borsaya girmekte risk demektedir. En azından bana göre Helal para kazanmış olacak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,623
Üyeler
140,675
Son üye
NovaNex
Top Bottom