Neler Yeni

ideal cpu kullanimi kac olmali

Anonimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şafak özgan
Reis sana zahmet direk su kataloğun içindekilerden bi tavsiye versen orda 500 yazıyor ama 500 lük kasa yok içinde 😄

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Reis sana zahmet direk su kataloğun içindekilerden bi tavsiye versen orda 500 yazıyor ama 500 lük kasa yok içinde 😄
Paylaştığın kasa dışında düzgün kasa yok.
1 tane Corsair var, onu da ben beğenmiyorum/önermiyorum.
Belirttiğin bütçede tercih edilebilecek kasa yok zaten,
515 TL'ye dediğim MB511'i alabiliyorsan al, olmuyorsa kendi paylaştığın^Mesh kasayı al.
İade edebilirsen de sana attığım Dark Guardian'ı alırsın.

Anonimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şafak özgan
Paylaştığın kasa dışında düzgün kasa yok.
1 tane Corsair var, onu da ben beğenmiyorum/önermiyorum.
Belirttiğin bütçede tercih edilebilecek kasa yok zaten,
515 TL'ye dediğim MB511'i alabiliyorsan al, olmuyorsa kendi paylaştığın^Mesh kasayı al.
İade edebilirsen de sana attığım Dark Guardian'ı alırsın.
iade olursa vatan kısıtlaması kalkar farklı kasalara yönelebilirim guardian olsun daha farklı olsun ama biliyosundur böyle yerler iade yok lafiyla meşhurdur değişime yönelirim olsun mesh i alırım olmadı her türlü suankinden iyi ilgin yardımın icin sağol çok yardımcı oldun bugün gündüz açıksa arayacağım vatani değilse digersi gun bakalım teşekkürler.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
iade olursa vatan kısıtlaması kalkar farklı kasalara yönelebilirim guardian olsun daha farklı olsun ama biliyosundur böyle yerler iade yok lafiyla meşhurdur değişime yönelirim olsun mesh i alırım olmadı her türlü suankinden iyi ilgin yardımın icin sağol çok yardımcı oldun bugün gündüz açıksa arayacağım vatani değilse digersi gun bakalım teşekkürler.
Rica ederim, mesh kasa alınca 1 tane de soğutucu alırsın.
yaklaşık 180 TL'ye T6 var, forumda kullanan/öneren çok.

Anonimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Şafak özgan
Rica ederim, mesh kasa alınca 1 tane de soğutucu alırsın.
yaklaşık 180 TL'ye T6 var, forumda kullanan/öneren çok.
Hmm bir mesh i deneyeyim bakalım ne kadar etkileyecek sıcaklığı ona gore düşünülebilir artık farklı alternatifler eğer gerekli olursa yapacak bisey yok artık fani eklerim duruma gore tekrardan bi hortlatirim olmadi değişimden sonra farkları

Top Bottom