Neler Yeni

İdle daddy 50den fazla oyuna sahip olmama rağmen oyunlarım gözükmüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Erdem Acar
Oyunlarda kart kasmak için menüdeki kart düşürmeye girince oyunumdaki kartları düşürüyor fakat saat kasmak için oyunları afk bırakacağım zaman oyunlarım gözüküyor secret_code (api code) da bağlı olmasına rağmen oyunlar gözükmüyor

Ekler

• Screenshot_20210303-232409.png
    Screenshot_20210303-232409.png
    328.4 KB · Hit: 113
  • Screenshot_20210303-232241.png
    Screenshot_20210303-232241.png
    71.1 KB · Hit: 90
Son düzenleme:

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İdle daddy artık çalışmıyo diye biliyorum PC için İdle Master ı deneyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Erdem Acar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İdle daddy artık çalışmıyo diye biliyorum PC için İdle Master ı deneyin.
Kart düşürme konusunda idle daddy hala çalışıyor sadece oyunlarım gözükmüyor idle master'a ban ban yeme riski olduğu için güvenemiyorum aynı zamanda akşam da bilgisayarı açık bırakma gibi bir şansım yok

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kart düşürme konusunda idle daddy hala çalışıyor sadece oyunlarım gözükmüyor idle master'a ban ban yeme riski olduğu için güvenemiyorum aynı zamanda akşam da bilgisayarı açık bırakma gibi bir şansım yok
İdle daddy denedim ve oyunlar çalışıyo gözüküp hiçbir şekilde kart düşmedi belkide benliktir ama idle master kullanıyorum ve ban yeme riski yok cs go yu ayarlardan iptal ederseniz zaten hiçbir şekilde ban yemezsiniz bu arada idle master kart kasması için pc açık bırakmaya gerek yok youtubedan vide izlerken yada oyun oynarken arkada açarsanız o kartları düşürür.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Hocam idle master çalışıyor isterseniz kullanın fakat ban riskiniz var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Erdem Acar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İdle daddy denedim ve oyunlar çalışıyo gözüküp hiçbir şekilde kart düşmedi belkide benliktir ama idle master kullanıyorum ve ban yeme riski yok cs go yu ayarlardan iptal ederseniz zaten hiçbir şekilde ban yemezsiniz bu arada idle master kart kasması için pc açık bırakmaya gerek yok youtubedan vide izlerken yada oyun oynarken arkada açarsanız o kartları düşürür.
Ben rust için saat kasmak istiyorum ama idle master'ıda denerim tavsiyeniz için teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,238
Üyeler
152,850
Son üye
Berkaytuunc
Top Bottom