Neler Yeni

İki laptop arasında kaldım

EmirhanK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Koç
Arkadaşlar iyi forumlar öncelikle, bi süredir laptop araştırıyorum genel işlerde kullanmak için iki lenovo laptop arasında kaldım aralarında biraz fiyat farkı var acaba bu farka değer mi merak ediyorum sadece. Şimdiden teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
kaanzi
İdepad tokatlar bunu hocjam

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
bitmiyo
Thinkbook 16 nın ekran parlaklığı daha yüksek gün ışığında avantaj sağlar, bir de ram yükseltme imkanın var. Diğeri ilelebet 16 gb kalacak.

EmirhanK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Thinkbook 16 nın ekran parlaklığı daha yüksek gün ışığında avantaj sağlar, bir de ram yükseltme imkanın var. Diğeri ilelebet 16 gb kalacak.
işlemci açısından hangisi daha iyidir hocam aklımda thinkbookm var aslında sadece aradaki farka değsin istiyorum

Bünyamina

80+ Gold

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
bitmiyo
işlemci açısından hangisi daha iyidir hocam aklımda thinkbookm var aslında sadece aradaki farka değsin istiyorum
Ben olsam şunu alırdım

İşlemci olarak hemen hemen aynılar. Ryzen 7 7730u pil odaklı bir işlemci olduğundan laptobun şarji daha uzun gider. Genel kullanım için aliyosan pil önemlidir senin için.

EmirhanK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Koç
Ekran kartlı iyi ekran kartı w değerine sahip bir laptop almak istersen bu laptop u alabilirsin. 8gb ram eklersin ileride on numara sistemin olur.
hocam ofiste kullanacağım için bu tarz değil daha sade bişeyler arıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben olsam şunu alırdım
İşlemci olarak hemen hemen aynılar.
Ryzen 7 7730u pil odaklı bir işlemci olduğundan laptobun şarji daha uzun gider. Genel kullanım için aliyosan pil önemlidir senin için.
buna da bakmıştım hocam thinkbook hem daha ucuz hem ekran parlaklığı daha yüksek hem de lpddr5 olduğu için eledim bunu

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
bitmiyo
hocam ofiste kullanacağım için bu tarz değil daha sade bişeyler arıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

buna da bakmıştım hocam thinkbook hem daha ucuz hem ekran parlaklığı daha yüksek hem de lpddr5 olduğu için eledim bunu
Hocam ram yükseltme mevzusu oyun laptopları içindir. Ofis için 16 gb ram yeter de artar. Huawei matebook, thinkbook'dan işlemci olarak daha güçlü. Ekranı %100sRgb. Çok kaliteli bir ekranı var. Az daha koyup matebook almak daha mantıklı bence.

EmirhanK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Koç
Hocam ram yükseltme mevzusu oyun laptopları içindir. Ofis için 16 gb ram yeter de artar. Huawei matebook, thinkbook'dan işlemci olarak daha güçlü. Ekranı %100sRgb. Çok kaliteli bir ekranı var. Az daha koyup matebook almak daha mantıklı bence.
anladım hocam teşekkürler bilgilendirme ve tavsiyeleriniz için

Top Bottom