Neler Yeni

İki laptop arasında seçim.

Aauyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Arda

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
Bir HP laptop kullanıcısı olarak HP alırsan oyun performansı fazla bekleme ama word işlerini tabikide görür.

Aauyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir HP laptop kullanıcısı olarak HP alırsan oyun performansı fazla bekleme ama word işlerini tabikide görür.
Valorant ve CSGO işlemci odaklı olduğu için onlarda low-med ayarlarda 60+ fps aldığını gördüm yeterli olacaktır zaten bana. Dedigim gibi sık oynamayacağım oyunları. Yorumun için teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ramazan Türk
Kesinlikle haklı daha alalı 7 8 ay oldu pişmanım Hp den kaynaklı değil ama paylaşımlı ekran kartları genel olarak kötü ve problem yaşatıyor. Bence bütçeyi biraz daha arttırıp en azından harici ekran kartı olan bir laptop alsan daha iyi olur

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
HP daha mantıklı geliyor bana.

Aauyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Arda
Kesinlikle haklı daha alalı 7 8 ay oldu pişmanım Hp den kaynaklı değil ama paylaşımlı ekran kartları genel olarak kötü ve problem yaşatıyor. Bence bütçeyi biraz daha arttırıp en azından harici ekran kartı olan bir laptop alsan daha iyi olur
İşlemcinden de kaynaklı olabilir çok bir fikrim yok ama haklı da olabilirsin. Ekran kartlı laptoplar 7kdan falan başlıyor. 2 yıl idarelik ve oyunları az oynayacağımı düşünürsek fazladan 1.5-2k para vermek mantıksız geliyor. Yorumun için teşekkürler.

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
Intel core i5 5500 işlemci ve Radeon m330 dahili 4 GB ram ile 5 senedir kullanıyorum inşallah temmuzda rtx 2060'lı bir sistem toplıyacağım ve kurtulucam şu laptoptan.Performans için kesinlikle masaüstü ama illaki laptop alıcam diyorsan en azından GTX 1650 dahili ekran kartlı olan laptop almanı öneririm.

Aauyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Arda
Intel core i5 5500 işlemci ve Radeon m330 dahili 4 GB ram ile 5 senedir kullanıyorum inşallah temmuzda rtx 2060'lı bir sistem toplıyacağım ve kurtulucam şu laptoptan.Performans için kesinlikle masaüstü ama illaki laptop alıcam diyorsan en azından GTX 1650 dahili ekran kartlı olan laptop almanı öneririm.
Ekran kartlı laptoplar 7kdan falan başlıyor. 2 yıl idarelik ve oyunları az oynayacağımı düşünürsek fazladan 1.5-2k para vermek mantıksız geliyor. Yorumun için teşekkürler. Alacağın masaüstü içinse şimdiden hayırlı olsun. Ben üniversiteye -2 yıl sonra- geçince masaüstü alacağım.

Mercedesbenz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Arda Öztürk
Ekran kartlı laptoplar 7kdan falan başlıyor. 2 yıl idarelik ve oyunları az oynayacağımı düşünürsek fazladan 1.5-2k para vermek mantıksız geliyor. Yorumun için teşekkürler. Alacağın masaüstü içinse şimdiden hayırlı olsun. Ben üniversiteye -2 yıl sonra- geçince masaüstü alacağım.
Teşşekkür ederim eğer bu ikisinden birini alıcaksan HP 2 yıl gayet idare eder.

Top Bottom