Neler Yeni

Çözüldü✓ İki tane hazır sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
eray özer
Arkadaşlar bende asus prime b450m-a ii anakart var alacağım sistemin anakartini değiştircem iki tane uygun fiyata sistem buldum hangisi almam gerekiyor sistem olarak pek anlamıyorum. Max 20k bütçem var
Gencergaming

Gaminggen

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,272
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Arkadaşlar bende asus prime b450m-a ii anakart var alacağım sistemin anakartini değiştircem iki tane uygun fiyata sistem buldum hangisi almam gerekiyor sistem olarak pek anlamıyorum. Max 20k bütçem var
Gencergaming

Gaminggen
Ikisi de alinmaz buyur https://www.gencergaming.com/testo

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,272
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Kasadan dolayı sepete ekleme şansım olmuyor
Cidden oyleymis hocam baska bir kasa da secemiyoruz. Bana kalirsa biraz bekleyin. Ara sira boyle sistemler geliyor. Tabi size kalmis ama ustte ki iki sistemden Gaminggen olan daha mantikli.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,043
İsim
Emir
Cidden oyleymis hocam baska bir kasa da secemiyoruz. Bana kalirsa biraz bekleyin. Ara sira boyle sistemler geliyor. Tabi size kalmis ama ustte ki iki sistemden Gaminggen olan daha mantikli.
hocam kasa stokta olmadıgı için fiyat düşüyor diye biliyorum yani sistem 16k ya cıkmadı sanırım

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,272
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
hocam kasa stokta olmadıgı için fiyat düşüyor diye biliyorum yani sistem 16k ya cıkmadı sanırım
Oyle hocam ben zaten 18K oldugunu dusunerek attim ama sepete eklenmiyor. Baska bir kasa secerek sepete ekleyebildim bu arada 19k ya geliyor. Nasil oldu anlamadim sanirim bug oldu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
eray özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyle hocam ben zaten 18K oldugunu dusunerek attim ama sepete eklenmiyor. Baska bir kasa secerek sepete ekleyebildim bu arada 19k ya geliyor. Nasil oldu anlamadim sanirim bug oldu

Oyle hocam ben zaten 18K oldugunu dusunerek attim ama sepete eklenmiyor. Baska bir kasa secerek sepete ekleyebildim bu arada 19k ya geliyor. Nasil oldu anlamadim sanirim bug oldu.
Kasa stoku kalmadığı için sanırım

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,272
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

WörWind

80+ Silver